Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dni Młodieży w Waszej okolicy.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem religijny,ale dziś byłem na Festynie.Z Okazji Dni Młodzieży.W dawnym folwarku,Polinów.Nie było modlitw.Tylko występy i mnóstwo atrakcji.Pokaz starego sprzętu gospodarskiego,sprzed ponad 100 lat.

Była młodzież z Boliwii i Białorusi.I pyszne jedzonko.Smalec,ogóreczki i ciasta :przekładaniec,pokaz robienia sękacza nad ogniskiem.

I wystawa sprzętu wojskowego.

 

A jak to wygląda w Waszej okolicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w takiej okolicy, gdzie nie ma żadnych festynów ani zgromadzeń.

 

Propsy za to, że poszedłeś chociaż jesteś ateistą. I co Ci się najbardziej podobało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem religijny,ale dziś byłem na Festynie.Z Okazji Dni Młodzieży.W dawnym folwarku,Polinów.Nie było modlitw.Tylko występy i mnóstwo atrakcji.Pokaz starego sprzętu gospodarskiego,sprzed ponad 100 lat.

Była młodzież z Boliwii i Białorusi.I pyszne jedzonko.Smalec,ogóreczki i ciasta :przekładaniec,pokaz robienia sękacza nad ogniskiem.

I wystawa sprzętu wojskowego.

 

A jak to wygląda w Waszej okolicy ?

masa ludzi chodzi i spiewa, w sumie fajnie jest. Kilka osob prosiło mnie o fotke w roznych jezykach :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszę się z tego wydarzenia ani mi ono nie przeszkadza, dobrze popatrzeć na młodzież, która się pofatygowała by Polskę odwiedzić. Pogoda świetna, pójdę w niedzielę na mszę zobaczyć co i jak, na festyny, zabawy itd nie pójdę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×