Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam zaburzenia obsesyjno kompulsywne - zalamana:(


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

z kąd ja to znam ja cięgle szukam czegoś w głowie , jak coś puknie to idę znaleźć źródło by nie okazało się że to moje urojenie a co za tym idzie jakaś ciężka choroba

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:30 pm ]

i zazwyczaj znajduję na 99% przypadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to szukasz zrodla sprecuzyj :roll:

 

mi szczerze mowiac jak powstana nowe mysli to zazwyczaj mijaja szybko ale ta jedna obsesja wciaz jest w mojej glowie od miesiecy- nie wiem nie umiem jej zmodyfikowac moze tak by odeszla na dobre?

 

nie wiem juz co zrobic z nia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja b.bojęsię choroby psychicznej urojeń itp, jak mi sie zdaje że coś mi się zdaje to musze znaleźć dowód na to że to jest naprawdę , jeśli nie znajduję to klapa jesli znajdę to się uspokajam, np usłyszę dźwięk muszę więc znależć jego źródło by wiedzieć zę mi się nie zdawało, chwytasz

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:34 pm ]

ale narazie to bez znaczenia wchodzę w leki od nowa może tym razem się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedna z form mojej nerwicy depresyjno-lękowej, do tego zjechane myśli , małe duszności, skoki ciśnienia, stany napięcia , obniżenie nastroju, poczucie wyobcowania, czasem kłopoty ze snem, nerwowości , wszystko mnie drażni, brak apetytu, nadmierny apetyt, mruganie powiekami, brak radości, nie mogę się skupiś nad tekstem, niechęć do pracy i zainteresowań, najchętniej siedział bym w domu i spał. Coś pominąłem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku od marca bez przeciw lękowych potem w lipcu wszedłem w coaxil, odstawiłem we wrześniu bo nasiliły mi się myśli zjechane i od września do teraz bez niczego , w zasadzie w piątek zacząłem leki brać

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:58 pm ]

za wiele rzeczy niestety jestem sam odpowiedzialny , za dużo myślę nad sobą i z jednego g... przechodzę do drugiego g...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:35 pm ]

jaaa ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK BYWA trzeba działać bo to przechodzi z jednej formy w drugą

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:30 pm ]

przedtem to miałem jeden a wzasadzie dwa problemy, bałem sie o własne zdrowie że w danym momęcie coś mi się stanie i miałem ataki paniki, serce ciśnienie, poczucie zagrożenia, i praca jak miałem mieć kontakt z pracodawcą , pracą to wywoływało to u mnie silne spadki nastroju, płacz, i lęk. A teraz problem stanowię dla siebie ja sam, nie ufam sobie, przyglądam się własnym reakcjom, boje się choroby psychicznej, mam dziwne odczucia wyobcowania z poczuciem ogromnego ciężaru i tego się też boję. I ogarnia mnie myśl ze tego odczucia się nie pozbedę ze tak juz zostanie, i że nie ma na to lekarstwa. A efekty dalej wiadomo jakie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełna podziwu, ze Wam te leki pomagają. Ja po nich tylko chodziłam przytępiona, ciągle mi się chciało spać w dodatku strasznie tyłam, bo apetyt miałam iście koński, gorzej się uczyłam, wszystko robiłam jakoś beznamiętnie i mniej przywiązywałam wagi do swojego wyglądu (a zdecydowanie mi to na dobre NIE wychodziło).A i jeszcze po wszystkich rodzajach leków (a w sumie po kolei próbowałam 4) miałam okropny mlekotok i rozregulowany okres.A natręctwa miałam przez ten cały czas, czasem po 2 tygodnie bez przerwy byłam nieobecna duchem bo ciągle coś mielilam w głowie i ciągle miałam miękkie nogi ze strachu (albo ściśnięty brzuch - na zmianę)i na dodatek nie wiem czy jako skutek uboczny od leków, czy co, wpadłam w stan depresyjny i nic mnie nie cieszyło tylko płakałam bez powodu. Jak odstawilam leki, po jakimś czasie o wiele lepiej i trzeźwiej mi się myślało i nauczyłam się zwalczać natręctwa własnymi siłami i -mówię Wam - nigdy w życiu nie czulam się tak wyzwolona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore jeden a jest tak jak byc powinno

czy te leki lecza tylko czy tylko powoduja ze nie ma sie objawow a jak rzuce je to wroci mi to wszystko?

Mamy ze sobą dużo wspólnego jaaa ;)

Ja mam dokładnie tak jak ty, a pytanie które zadałaś na koniec postu towarzyszy mi już od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica depresyjna - tak brzmi diagnoza.

Leki biorę dopiero miesiąc, a pan doktor powiedział, że po 3 miesiącach porozmawiamy co dalej, najprawdopodobniej (jeśli wszystko będzie ok) zmniejszy mi dawkę i następne trzy miesiące - tak to wygląda teoretycznie :?

Mam tylko nadzieję, że dobrze się to wszystko skończy :D

Tak jak powiedziałś "w kupie raźniej" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mialam depresje neriwoca przez mysli i wiem ze jak mysli znow wroca to tylko kwestia paru miechow az znow wpadne w depresje nerwicowa :9 bo sama w sobie depresja nerwicowa nie jest tak dla mnie wykonczajaca i zla jak te mysli obsesyjne non stop w glowie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie rozumiem co ma autor tu na mysli

 

Jest jeszcze inna doskonała możliwość wyeliminowania stresu. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem leczenia neurastenii są prądy selektywne, które likwidują w dość krótkim czasie, przewagę układu sympatycznego.

 

Wydawałoby się, ze takie proste rozwiązanie, ale niewielu z nas o nim pamięta.

 

jakie prady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączaja ci elektrody , w gniazdko i jazda :lol: Jest to prąd o odpowiednim natężeniu który przepływa przez twoje ciało i pomaga naprawic to co sie popsuło, ale artykuł daje do myślenia co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×