Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pokemon Go


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

A może nie gracie i omija Was to całe szaleństwo?

Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen: poza tym średnio mi się podobają tego typu gry. Pomysł i wykonanie - rewelacja, nic dziwnego że wciągnęło się w to tyle ludzi. Na forum pokemony nie mają chyba wielu zwolenników, wiadomo - lepiej w domu siedzieć :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen:

Co się przejmujesz opinią innych? Nawet jak coś jest trochę dziecinne, to IMO ludziom dorosłym często dobrze robi powrót do dzieciństwa ;)

 

Polowanie na rzadkiego pokemona: https://www.wprost.pl/swiat/10015483/Setki-tysiace-ludzi-wbiegly-noca-do-Central-Parku-Tlum-scigal-rzadkiego-pokemona.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen:

Co się przejmujesz opinią innych? Nawet jak coś jest trochę dziecinne, to IMO ludziom dorosłym często dobrze robi powrót do dzieciństwa ;)

Zazdroszczę ludziom, którzy się nie przejmują, tak już mam, że współczynnik przejmowania się opinią innych, błahymi sprawami itd. mam nieco wyższy, ale tyko w swoim otoczeniu.

Sytuacja w Polsce, Europie, imigranci, PiS, hejt w internecie - na to mam wyje^%$e, nie przejmuję się tym.

Wracając do pokemonów, pomysły z geolokalizacją w grach już były, dodanie do tego pokemonów - strzał w 10, może się kiedyś skuszę, wróciłem właśnie z grzybów, nazbieraliśmy 4 kg prawdziwków :D Jak to jest z rozmieszczeniem? występują losowo? niezależnie czy miasto/wieś/w szczerym polu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ludziom, którzy się nie przejmują, tak już mam, że współczynnik przejmowania się opinią innych, błahymi sprawami itd. mam nieco wyższy, ale tyko w swoim otoczeniu.

Ja też :( Ale mniej niż kiedyś.

 

wróciłem właśnie z grzybów, nazbieraliśmy 4 kg prawdziwków :D

Brawo :great:

 

Jak to jest z rozmieszczeniem? występują losowo? niezależnie czy miasto/wieś/w szczerym polu?

Właśnie, ciekawe. Tam gdzie trudniej dotrzeć powinno ich być więcej. Ciekawe czy jakiś siedzi u mnie w domu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, nie wiem dokładnie, ale już jakiś czas... teraz gram mniej, trochę mi się już nudzi, poexpię jeszcze trochę i sprzedam konto, jeśli znajdzie się kupiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś o tym czytałam, ale to zdecydowanie nie dla mnie.... za stara na to jestem :D wolę już iść na grzyby, byle nie sama do lasu.

Siostrzenica miała kiedyś coś takiego, co wyglądało jak kupa, bez przerwy to karmiła, czyściła, ubierała, wyprowadzała na spacery, ale w końcu (na szczęście!) jej przeszło, może dlatego że mąż jej sprezentował lumię - zrobił to celowo, żeby się zajęła "poważniejszymi rzeczami"

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie to na tablecie żeby przyjrzeć się na czym to konkretnie polega. Ogólnie pomysł i wykonanie naprawdę spoko. Expić i polować nie mam jak bo nie mam mobajlnego internetu. I w sumie całe szczęście, bo znając siebie to zamiast zająć się czymś konstruktywnym będę jeździł po okolicy i nakvrwiał Charizardy :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×