Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie :)


Aga95

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mój nick wskazuje mam na imię Agnieszka i mam prawie 21 lat. Nerwica to moja dawna "przyjaciółka", która przypomniała sobie o mnie po prawie 10 latach. Ale od początku. Pierwsze spotkanie z nerwicą mialam już w podstawówce. Objawiało się to niechęcią do szkoły, nie chciałam do niej chodzić, wpadałam w histerie w każdy poranek. Jeśli rodzicom w jakiś sposób udało się mnie tam zaciągnąć cały czas płakałam. Byłam wtedy może w 4 klasie podstawówki. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Chyba nawet nad tym się nie zastanawiałam. Poszłam do psychiatry, dostałam leki i było lepiej. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy a ja zapomniałam. Do czasu.. Nerwica ponownie zaatakowała w klasie maturalnej. Ponownie udałam się do psychiatry, dostalam leki. Brałam je przez ok. półtora roku poczym odstawiłam, bo nie było żadnych objawów. I to był błąd. Pod koniec grudnia zeszłego roku obudziłam się ze strasznym lękiem. Nie wiedziałam co się dzieje. Pobiegłam do łazienki bo zrobiło mi się niedobrze. Zasłabłam, uderzyłam się w głowę, po chwili straciłam przytomność. Od tamtej pory ponownie biorę leki. Dostalam skierowanie do psychologa, żeby zacząć terapię. Chce w końcu zmienić swoje życie. Przestać się bać. Podróże, praca, kontakty z ludźmi to wszystko wywołuje u mnie duży lęk. Mam nadzieje że uda mi się wygrać walkę z tą paskudną chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×