Skocz do zawartości
Nerwica.com

życzę mojemu ojcu śmierci w meczarniach!!!


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę temu skurwysynowi śmierci w meczarniach!!!!

Pije ponad 30 lat. Właśnie jest pijany i nas wyzywa,grozi zabiciem.

Tylko nie piszcie o leczeniu czy niebieskiej karcie bo to wszystko już było.

Nienawidzę go z całych sił. Sama bym go z chęcią zajebala!!

Chuj zlamany

Kiedy on w końcu umrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on też jest mięsnym workiem na gówno tak jak my wszyscy i też umrze prędzej czy pozniej.jedyne co sprawiedliwe że nie jest robotem który po każdej awarii sie poskłada i wróci uczyć się dalej o tym świecie.dzisiaj ty jutro on.pozdro dla jego wątroby i trzustki.alkoholikom nie robią przeszczepów tylko czekają aż zejdzie beznadziejny przypadek i zwolni łóżko w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To własnie jedno z tych zjawisk na tym swiecie których nie pojmuje. Mój znajmoek też ma tekigo ojca, ale on juz wyrósł i tamten juz tak nie fika, ale chleje dalej i czasem sie awanturuje. Ten człowiek też juz chleje kilkadziesiąt lat i do tego jeszczae denaturat i sie trzyma a jest koło 60. Jak to jest że ludzie w wieku 25 lat niepijacy ale zaburzeni potrafią czuć sie jak wraki a taki chlejący menel nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec tez byl alkoholikiem, stad m.in nerwica u mnie. Sceny jakie były w domu to ludziom, ktorzy mieli "normalne" dziecinstwo sa nie do pojecia. Dlaczego mieszkacie z ojcem? Nie mozecie sie wyprowadzic? U nas byly i toksyki itd i nic, dopiero wyprowadzka od ojca pomogła, ztn nam bo jemu to nic nie pomogło. Jak ktos sam nie widzi problemu to i cudu nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy się gdzie wyprowadzic:/

to pozostaje wymeldować się z rodzinnego domu i miejski survival na terenie całego kraju.wszelakie korespondencje będą przychodzić na adres ośrodka dla bezdomnych.jakże mi się superzajebiście żyje od wielu lat z dala od nich.nie muszę golić głowy jak baran,nie muszę raniutko wstawać,nie muszę jeść tego co nie lubię,nie muszę wycinać tego co zaboli,nie ląduję w szpitalu po każdej kłótni,nie muszę udawać wspaniałego zdrowia i stawać na nogi choćbym ich nie miał.nie muszę się gęsto tłumaczyć z każdej pierdoły.nie jestem surowo karany za każde oznaki słabości,chorób,niesprawności.nie muszę wysłuchiwać epitetów typu że krematorium to cudowna opieka na wszystkie problemy i choroby.nie muszę czekać na śmierć żeby się wyspać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłam w urzędzie miasta papiery o mieszkanie socjalne..Ale to kilka lat czekania o ile w ogóle coś przyznają.

A ten Chuj parszywy zostanie w 2 pokojowym 55m mieszkaniu sam.Co za niesprawiedliwość

Od 23 lat proszę Boga żeby zabrał tego skuwysyna A jak widać ma mnie w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×