Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica myślowa wobec ukochanego?jak sie zachować...


kamila1998

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy ostatniego mojego posta. Czy są tu osoby,które zmagają się z nerwicą natręctw myślowych względem swojego ukochanego/ukochanej? Jak sobie z tym radzić? Jak nie krzywdzic drugiej połowki? Czy takie myśli typu` Nie nawidzę go,ale z nim nie zerwe` lub odczucie niechęci do niego w pewnych chwilach jest normalne dla tej choroby? i czy jest możliwe ze powoli zaczynam wierzyć w te wszystkie mysli? Prosze o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często miewałem takie myśli wobec bliskich, np gdy miałem jeszcze pokój z młodszym bratem to ciągle mnie męczyło, że coś mi się w główce przestawi i, że zrobię mu coś w nocy, i cały czas się nakręcałem takim myśleniem mimo, że kocham swojego brata. To tylko taki przykład, a bywały też inne sytuacje gdzie bałem się że skrzywdze kogoś bliskiego, że nie zależy mi na nich itd.. To normalne przy nerwicy natręctw, musisz zgłosić się do psychiatry, bo sama sobie z tym nie poradzisz, sama terapia u psychologa też nie wiele zdziała ( przynajmiej tak było w moim przypadku ). Nie ma się czego bać, mnóstwo osób korzysta z usług psychiatry, to nie jest żaden wstyd!!! Po to są lekarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od takiego myślenia to nie jest możliwe, ale tak po za tym to jest możliwe, że możesz kogoś przestać kochać, takie życie, serce nie sługa. Ale w chwili obecnej skoro tak martwisz się tym, to jestem pewny, że go kochasz ;) Pozytywne myślenie to podstawa, nie bój się wizyty u psychiatry, to nie boli, a na pewno Ci pomoże. Nie jesteś jedyną osobą na świecie, która to ma, więc głowa do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, "każdy zielony, to niedojrzały czerwony" ;) Heh, cierpliwości - zasłużysz się Razwiedczykom, to prędzej czy później zostaniesz jednym z nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×