Skocz do zawartości
Nerwica.com

( ̄▽ ̄)ノ


hemisphere

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Z tej strony 21-letnia fanka niszowej muzyki, z zamiłowaniem do zdrowego żywienia, grafiki komputerowej, ilustracji, typografii i wszelkich rodzajów sztuki.

Zostałam zdiagnozowana rok temu z zespołem lęku uogólnionego z atakami paniki. Zarejestrowałam się na to forum, wierząc, że znajdę tu wsparcie od osób, które również zmagają się z podobnymi zaburzeniami. Po prostu chciałabym wiedzieć, że nie jestem sama i są na tym świecie ludzie, którzy rozumieją, że codzienny stres znikąd oraz nagłe ataki z brakiem kontroli nad organizmem to nie są żadne moje wymysły :c

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać o relaksujących rzeczach, które mi pomagają, to śmiało, chętnie pomogę, bo już wiele rzeczy wypróbowałam i podzielę się sposobami na walkę z tym ustrojstwem :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Jesteśmy w tym samym wieku. I to chyba koniec podobieństw :lol:

To może podsuniesz jakiś pomysł na prostą, szybką relaksację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłam, że japońska emotka w tytule spowoduje takie poruszenie :o Ale tak, to jest po prostu machający stworek, tak na przywitanie, żeby się wyróżnić z tłumu i nie pisać "cześć".

@Michellea: Hej hej! Tak na szybko to polecam może medytację itp. Jeśli masz smartphona i nie masz problemów z angielskim, to polecam aplikację "Stop, Breathe and Think", tam są różne takie fajne tryby medytacji, gdzie pani mówi różne rzeczy i pomagają się uspokoić. Albo aplikacja z dźwiękami natury, też bardzo fajnie. Polecam też nosić ze sobą wszelkie gniotki, które można szybko złapać w łapkę i się wyżyć :3 A jeśli jesteś w domciu, to włącz chociażby Chodakowską, Mel B czy inne cardio z youtuba i wypoć to wszystko!

@Arhol, @Kiya: Hej! Siedzę w internecie już tyle, że żadne trolle mi nie straszne :D

@elo: ojej, tego jest sporo, więc może określ, czy wolisz bardziej przymulaste/depresyjne klimaty, czy coś bardziej gitarowego, skocznego, elektronicznego, coś w stronę techno czy cokolwiek :D

@AnissemSirch: Ahoj! Ojej, miło to czytać, ale "wyluzowana" to zdecydowanie jedno z najgorszych określeń, jakimi można mnie opisać, naprawdę :D Jestem po prostu miła, o.

@Neurotica_Lostica: Ano :3 Ale fanką tamtejszej kultury specjalnie nie jestem, aczkolwiek moja siostra owszem.

@theinternet: Praca z awatara niestety nie jest moim dziełem, ale tej oto Pani: https://www.behance.net/eloiseheritier Polecam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyczuwalem zes elektroniczna. Jakies deepiacze, nu diskacze te klimaty? Czy tresorowe pierdolniecia?

Nie no, nu disco to nie ta strona, o ile dobrze kojarzę, jaki to gatunek. Raczej coś w kierunku tresorowych pierolnięć (jeśli przez "tresorowe" masz na myśli dźwięki z berlińskiego klubu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×