Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile można wyciągnąć z kosza cukierków aptecznych?


bedzielεpiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zajrzałam do pobliskiej apteki kupując kolejną dawkę suplementów, które zażywam (przy okazji, czuje się coraz lepiej!) i z czystej ciekawości zajrzałam do tego kosza aptecznego. Sporo drugów tam można znaleźć, pomijając te wszystkie gripexy, udało mi się znaleźć nawet niedokończony Zinc Forte, a akurat korzystam z cynku! Przyszło mi do głowy, że gdyby wybrać się na taki spacer po aptekach, to można by się obłowić Wiem wiem, dopiero co narzekałam na zbyt dużą ilość leków, ale dla studentki to jest okazja! Trochę czuję się jak polak cebulak no ale co zrobić, była okazja to skorzystałam :great: .

 

A wy jak się odnosicie do brania leków z takich koszy? Udało się wam coś wyciągnąć ciekawego lub przydatnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielεpiej, ćpuny wszelakiej maści grzebią po takich koszykach, coby benzozole wyławiać. Od święta trafi się im jakiś tramadol, a nawet te plastry z fentem, czy buprenorfiną ;) Ja póki co tego szczęścia nie miałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricah postanowił wziąść sprawy w swoje ręce? Bo mody śpią.Chu*owa strategia,ludzi nie zmienisz ale możesz zmienić siebie 8)

WZIĄĆ, @#$%^

 

Słaby troll bez polotu. bedzielepiej ma ironiczne, wręcz sarkastyczne poczucie humoru, a to tutaj to jakieś wypociny mentalnego gimbusa. Poziomem przypominają mi bezbekowe historyjki z "Chwili dla Ciebie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan slaby troll dla tych, co nie zrozumieli istoty problemu. No, albo dla tych, co uwielbiaja ta uzytkowniczke widzac Twoje zakochanie w jej poczuciu humoru. Naprawde myslisz, ze chcialoby mi sie studiowac jej posty na tyle, by poznac jej charakter pisania? Mylisz mnie chyba ze soba. Poza tym moge sie zalozyc, ze i Ty bys sie nabral, bo ludzie nie zwracaja uwagi na takie rzeczy, wiec nie zgrywaj tutaj chojraka.

 

Nie wiem czy brakuje Ci inteligencji czy po prostu nie jestes w temacie (odpowiedz znasz Ty). Bedzielepiej spamuje ciagle nowymi tematami, ktore moglyby sie znalezc w zbiorowych. Liczylem, ze troche dluzej uda mi sie poukrywac pod nickiem z epsilonem i zalozyc wiecej tematow nie wzbudzajac podejrzen, no ale zostalem szybko wykryty.

 

No i nie trudz sie z odpowiadaniem, nie zobacze i tak Twojej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy brakuje Ci inteligencji czy po prostu nie jestes w temacie (odpowiedz znasz Ty). Bedzielepiej spamuje ciagle nowymi tematami, ktore moglyby sie znalezc w zbiorowych.

 

Auć. Ojej dzisiaj jeszcze nie zalożyłam żadnego :( chyba muszę to zmienić, dzień bez nowego tematu to dzień stracony.

 

Liczylem, ze troche dluzej uda mi sie poukrywac pod nickiem z epsilonem i zalozyc wiecej tematow nie wzbudzajac podejrzen, no ale zostalem szybko wykryty.

 

Współczujemy :twisted: może napisz zażalenie do moda, czemu nie możesz mieć takiego samego konta jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie trudz sie z odpowiadaniem, nie zobacze i tak Twojej odpowiedzi.

I kto tutaj zgrywa chojraka? Sebek kozaczy, obraża mnie i bedzielepiej, a po tym dodaje mnie do ignorowanych. :lol:

 

 

1392968617_3nekcy_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×