Skocz do zawartości
Nerwica.com

pozdrawiam wszystkich


ewa7519

Rekomendowane odpowiedzi

pisze po raz pierwszy i prosze zebyscie mi pomogli podjac decyzje mam objawy nerwicy kolatania serca zawroty i palące bole glowy do tej pory obylo sie bez lekow bo po prostu sie ich balam sporadycznie pramolan ostatnio zrobilam eeg i neurolog stwierdzil jakies nieprawidlowosci przepisal mi od razu trzy leki clonazepam,tegretol,cavinton po przeczytaniu ulotek po prostu boje sie je brac poradzcie czy mozna bez ?

 

 

 

 

TO FORUM DAJE MI SIŁE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj ewo7519 moze skonsultuj sie z psychologiem moze problem tkwi w nerwach czesto tak jest ale to oczywiscie nie musi byc prawda skonsultuj sie z innym lekarzem co on na to...roznie to bywa ichoc chcieli bysmy to jest to nie mozliwe ale lekarz to tez czlowiek i moze sie mylic nie strasze oczywiscie bo to nie o to tutaj chodzi ale dobrze zrobilas czytajac ulotki o tych lekach zanim zaczelas je braz ale skoro sa to leki dopuszczone do obiegu moze nie boj sie ich moze akurat one Ci pomoga zycze powodzenia i mile spedzonego czasu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ze napisaliscie dodatkowa konsultacja na pewno mi sie przyda boje sie lekow bo probowalam wczesniej roznych i nie moglam po nich funkcjonowac a ze jestem mama trzech lobuziakow musze byc zawsze ok nie jest ze mna az tak zle i dlatego chcialam sie dowiedziec czy ktos probowal walczyc z ta choroba po prostu sila swojj psychiki czy to jest w ogole mozliwe pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa7519, nic nie musisz :!: Samotna walka zasługuje na podziw, ale nie sądzę aby Ci chodziło o oklaski. Najwyższy czas, aby pomyśleć o sobie - w kategoriach "jestem", "czuję", "myślę" świadomie - mam swoje potrzeby. To nie egoizm. To właśnie troska o osoby, które się kocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×