Skocz do zawartości
Nerwica.com

Neurotica Lostica


Neurotica_Lostica

Rekomendowane odpowiedzi

Moi kochani, bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa i rozmowy! :)

 

Niedawno zniknęłam na jakiś czas... a bo wakacje, a to wyjazdy... ale wracam do Was z nową wiadomością! :D

 

Otóż... udało mi się zdobyć pracę! :D Od przyszłego tygodnia zaczynam i nareszcie będę mieć swoje własne pieniążki! :D Nawet nie wyobrażacie sobie mojej ekscytacji - nie mogę wysiedzieć na miejscu, chce mi się skakać i tańczyć z radości. :D :D :D

 

Może faktycznie się niedługo wyprowadzę z domu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996
Dawno mnie tutaj nie było. Oj, dawno. Ale to w sumie bez znaczenia, bo u mnie nic się nie zmieniło. :D Po prostu... po prostu nie miałam czasu pisać. Ani chęci. Ani motywacji... a może to wszystko na raz. Nie szkodzi.

A już się martwić zaczynałem prawdę mówiąc, ponieważ nie wstawiałaś nic dawno na swoim blogu itp. Ale jak mówiłaś nie szkodzi, bo w końcu każdemu się zdarza. A ja przerwę od forum też troszkę miałem ;P

Hah, skoro jesteś to możesz odpisać na wiadomość prywatną moją już dość daaaawną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ktoś tutaj mnie jeszcze pamięta...

Ostatnio coś mnie tknęło i poczęłam sprawdzać ten email, przeglądać na nowo forum... wizualnie bardzo dużo się zmieniło. I zdziwiłam się niezmiernie, że czekały na mnie jakieś nowe wiadomości...

To jest takie dziwne uczucie, raz po raz, wracać tutaj... czy na swój sposób jest to już uzależnienie? Jakoś tak... stęskniłam się po prostu. Nie jestem pewna czy będę dużo tutaj pisać, jednak na pewno będę obserwować z daleka. I może w końcu odpiszę tym wszystkim miłym ludziom, którzy odważyli się do mnie zagadać.

Chciałabym być lepsza w kontaktach międzyludzkich...

Skoro forum przeszło metamorfozę - ciekawe, co ze mną się stało? Czy jestem inna niż rok temu? Niż dwa lata temu? W końcu od 2016 roku zaczęłam się "oficjalnie" leczyć psychiatrycznie. Byłam już na dwóch terapiach grupowych, na jednej indywidualnej - byłam w psychiatryku i bardzo długo brałam leki. A jednak... mam wrażenie, że nic się nie zmieniło... a nawet jestem w większej dziurze niż wcześniej.

A może ja sobie to wszystko wymyśliłam, co? I wcale nie mam problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Heledore za miłe słowa, jakoś to tak podnosi na duchu. ;)

Mnie bardzo często dopadają wątpliwości, że to wszystko to tylko mój wymysł i powinnam przestać robić z siebie ofiarę czy coś. Powinnam zachowywać się normalnie tak jak inni ludzie, a nie ciągle wybrzydzać. Czuję obrzydzenie do samej siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2018 o 14:56, Neurotica_Lostica napisał:

Skoro forum przeszło metamorfozę - ciekawe, co ze mną się stało? Czy jestem inna niż rok temu? Niż dwa lata temu? W końcu od 2016 roku zaczęłam się "oficjalnie" leczyć psychiatrycznie. Byłam już na dwóch terapiach grupowych, na jednej indywidualnej - byłam w psychiatryku i bardzo długo brałam leki. A jednak... mam wrażenie, że nic się nie zmieniło... a nawet jestem w większej dziurze niż wcześniej.

A może ja sobie to wszystko wymyśliłam, co? I wcale nie mam problemów...

Po 12 letnim leczeniu też mam takie wrażenie, coś się zmieniło, ale jednak niekoniecznie na dobre, po prostu jest inaczej. Rozmawiałyśmy zresztą o tym jak to jest z tym leczeniem u nas w Polsce i psychoterapią, która coś zmienia, ale nie zawsze pomaga, jest w pewnym sensie eksperymentem zmierzającym do leczenia, jak gdzieś tu pisało sami psychoterapeuci potrafią podważyć fakt, że leczą, po prostu coś robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×