Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie dobra wiadomość, to że zwiększy się popyt na telewizory i spadną ceny. Jak dla mnie, mogę wziąć sobie kostkę i zacząć losować liczby. Na jedno wyjdzie, co oczekiwanie na wynik.

 

No i mam przeczucie, że takie patrzenie na te biegające ludziki, może być formą medytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mecz otwarcia, wygra Francja - to oczywiste, nigdy nie obstawiałem meczy, nie znam się na tym, czy to jest tak, że jak jest kurs 1.20 (Francja) to po postawieniu 1.000, wygrywamy 1.200 po zwycięstwie Francji? To wydaje się zbyt proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że zwiększy się popyt na telewizory i spadną ceny

Pod warunkiem, że jeszcze bardziej zwiększy się podaż. Oj, Korwin się kłania ;)

 

Dziś mecz otwarcia, wygra Francja - to oczywiste, nigdy nie obstawiałem meczy, nie znam się na tym, czy to jest tak, że jak jest kurs 1.20 (Francja) to po postawieniu 1.000, wygrywamy 1.200 po zwycięstwie Francji? To wydaje się zbyt proste :D

Surebety, "bonus hunting", valuebety, wartość oczekiwana (EV) (o dojściach do ustawek nie wspominam, bo to inna liga :P) - bukmacherka "na poważnie" to ciężki orzech do zgryzienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jarzębiny jest jagoda co będzie następne dzikie róże? :D

[videoyoutube=watch?v=VHcJdNkf_2g][/videoyoutube]

P.S Takiej Jagodzie to bym gola strzelił :smile:

 

prrrrrr haha, jesus christus, matko maria, ojcze fathjer o my god!

 

Cyganie dzisiaj zastawią bramkę taborem hahaa1.gif

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Polska nie wyjdzie z grupy to będzie wstyd( bo teraz wychodzą 3 zespoły z grupy) ale wcale bym się nie zdziwił po tym co ostatnio pokazali, a bez Grosickiego nie będzie miał kto rozrywać defensywy Irlandii Północnej która wystawi pewnie 5 obrońców z Premier League i będą murowali jak się da na czym dobrze wychodzą bo nie przegrali 12 meczów z rzędu.

 

A ogólnie to niby największe szansę na zwycięstwo dają gospodarzom, niby na papierze maja mocny skład, choć są bez kilku gwiazd typu Benzema czy Varane , ale ostatnio gospodarz wygrał wielką imprezę w 1998 roku we :mrgreen: Francji. Ogólnie ten pomysł z 24 drużynami jest poroniony, kto poza krajanami będzie oglądał takie mecze jak np Węgry- Austria, Rumunia- Albania czy Walia - Słowacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Nie jest poroniony, a o to chodzi że dalszych rozgrywkach są duże rozbierzności w pazuach między meczami co jest niesprawiedliwe, Włosi np odpoczywali 2 dni mniej przez meczem z Hiszpanią. dzięki temu ze gra wiecej drużyn, euro bedzie trwało dużej i drużyny bede miały wiecej odpoczynku miedzy meczami "żeby każdy odpoczął swoje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Ja pamiętam jeszcze czasy gdy w ME grało 8 drużyn. 16 to wg mnie optimum a 24 to raz że na mistrzostwa awansować jest względnie łatwo skoro takie tuzy jak Albania, Węgry czy Irlandia Północna awansowały a dwa robi się za dużo meczy i to właśnie takich które poza rodakami grających zespołów raczej kibiców nie interesują. No ale wiadomo im więcej drużyn tym więcej kasy może za ileś lat w ME będą grały wszystkie europejskie drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surebety, "bonus hunting", valuebety, wartość oczekiwana (EV) (o dojściach do ustawek nie wspominam, bo to inna liga :P) - bukmacherka "na poważnie" to ciężki orzech do zgryzienia ;)

Nic mi te pojęcia nie mówią, ale dzięki :D

 

( bo teraz wychodzą 3 zespoły z grupy)

a więc teoretycznie można nawet z 1 punktem awansować.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2008 - tu i tak byśmy nie weszli :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2012 - tu też nie :D :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza grupa sprzed 4 lat czyli Rosja, Czechy, Grecja, Polska była uważana za zdecydowanie najsłabszą w dziejach ME no ale na tegorocznych mistrzostwach byłaby średnia i takie silne grupy jak np Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Irlandia czy Niemcy, Holandia, Portugalia, Dania się już raczej nie powtórzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza grupa sprzed 4 lat czyli Rosja, Czechy, Grecja, Polska była uważana za zdecydowanie najsłabszą w dziejach ME no ale na tegorocznych mistrzostwach byłaby średnia i takie silne grupy jak np Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Irlandia czy Niemcy, Holandia, Portugalia, Dania się już raczej nie powtórzą

 

na mistrzostawach to musisz słabyszym dodać 3 puntky do motywacji. Dlatego dla mnie obecna grupa we Francji jest wyrównana prócz Niemców, którzy są z innej ligi. Możemy być na 2 miejscu, równie dobrze jak i na ostatnim, wązne jest aby mieć troche tego żołnierskiego szczescia, to i do półfinałów można dojsc. Opcja że Niemcy na 2 a nawet 3 miejscu tez jak najbardziej mozliwa, ale to z typu mission impossible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, skąd Ty jesteś ze pijesz piwo z mojego miasta. tak w ogóle to ja warzyłem pierwsze egzemplarze tego browara, byłem pionierem :D

 

Gratulacje, kocham te trunki. Trzymają klasę. Lokalnie nadal warzone :)

 

Myślę, że siniacy spróbują zepsuć imprezę.

Na otwarcie, czy finał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej nie obejrze ani jednego meczu.

tak jak ktoś powiedział wywołując tym skandal, nie ma już narodowych drużyn i miał oczywiście rację tym samym mistrzostwa tracą urok.

co to za Euro w czasie kiedy Europa i jej dorobek jest dewastowana przez najeźdźców przy akompaniamencie lewackich wuwuzeli i w każdej chwili coś tam może yebnąć na stadionie - bardzo ponura impreza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, u nas nie wszyscy sie nimi zachwycają. ja piłem braniewskie z kadzi przed tymi psteryzacjami i innymi pierdoałami-znacznie lepsze ye.

 

atic, daj spokój sobie z lewakami prawakami, muzułmanami, katolikami i innymi -ami- tu nie chodzi ani o jednych zani o drugi, komuś albo sie nudzi albo marudzenie ma w genach.zanim dojdzie do czegokliwiek to ty bedziesz juz kwiatki wachał od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×