Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM :)


Arek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jestem Arek. Mam 28 lat. Mieszkam w Gdańsku. Moje życie jest bardzo ciężkie. Mam zdiagnozowane mieszane zaburzenia osobowości. Oprócz tego uzależnienie od alko.

Z tym draństwem poradziłem sobie po 10 latach. Teraz właśnie, gdy od roku skończyłem z zalewaniem swojej rzeczywistości widzę ogrom problemów i brak dojrzałości w wielu życiowych sprawach. Teraz widzę zaburzenia na czysto. Jestem załamany i zdesperowany. Jestem samotny z drobnymi wyjątkami kilku osób które mnie rozumieją.

Mieszkam z rodzicami z którymi relacje są tragiczne. Brak zaufania i kontrolowanie. Ciągłe kłótnie i awantury.

Czuję straszną samotność i pustkę. Bardzo chciałbym mieć partnerkę. Wszystkie które do tej pory znałem i z którymi mi na początku szło dobrze kończyło się tak samo po jakimś czasie. Moja zaborczość i potrzeba opieki jak nad dzieckiem doprowadzała do odrzucenia mnie.

Nie potrafię żyć bez szacunku i doceniania. Gdy kogoś poznam - ta osoba staje się dla mnie bóstwem, kultem i obsesją. Gdy mnie odrzuca zamienia się w wroga i tylko zemsta daje mi możliwość odreagowania tego strasznego bólu odrzucenia.

 

Napisałem tu bo już nie mam coraz bardziej siły do wszystkiego. Chcę żyć i robić coś. Gdy patrzę na innych szczęśliwych ludzi to mnie roznosi ból, smutek i rozpacz.

 

Chciałbym szerzej z Wami podzielić się swoimi problemami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Arek

 

Pierwszy ważny krok już masz za sobą - skończyłeś z zalewaniem rzeczywistości. To ważne, żeby trzeźwym okiem spojrzeć na swoje życie i strać się coś zmienić na sucho. Uwierz mi, 28 lat nie jest za późno, żeby nabrać tej dojrzałości w życiowych sprawach, o których piszesz. Nic jednak nie dzieje się na zawołanie, to wymaga wiele pracy i dużo czasu. Chodzisz na jakąś psychoterapię? Przez ten czas odwiedzaj forum, popisz, poczytaj, to pomaga w rozwiewaniu wątpliwości, w redukcji napięcia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×