Skocz do zawartości
Nerwica.com

ottt


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Sek w tym, ze ten dzial raczej nie ma byc dla zwyklych uzytkownikow, stad wspomnienie o scislejszej moderacji. Ten dzial nie mialby byc kopia lekow od strony technicznej, bo temat jest o wiele rozleglejszy. Przykladowo w dzialach lekow i innych nie znajdziesz informacji o relacjach pomiedzy jednym ukladem neuroprzekaznikowym, a drugim (szczegolnie jakies drobnostki, ktore czasami ciezko zrozumiec lub znalezc), jakie dzialanie ma w naszym mozgu 'cos' na nas. Pytajac o takie rzeczy w innych dzialach dostaniemy sporo postow, ktore nie spelniaja swojej roli. A ktos, kto ogarnia temat moze takowy przeoczyc i finalnie autor dalej nic nie wie. Majac taki dzial, autor (lub inna osoba, ktora rowniez interesowalaby sie tematem) nie musialby sie przebijac przez tone nic niewnoszacych postow. I prosze Cie, znajdz mi jakis szczegolik w dzialaniu mechanizmu leku, ktory zostal wrzucony X czas temu, przez autora X w temacie, ktory ma 500 stron.

 

Co do drugiej propozycji, to generalnie czym wiekszy porzadek, tym lepiej, ale propozycja nie wyszla przede wszystkim ode mnie.

 

Aha, dlatego kazałeś mi przekopywać cały wątek o paroksetynie, bym znalazła na stronie X o tych grejpfrutach?

 

"Dział nie dla zwykłych użytkowników", jak to pachnie narcyzmem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kazalem Ci przekopywac watku, ktory ma prawie 1,5k stron. Masz problemy z mysleniem czy na sile probujesz sie czegos uczepic? Chcialem bys takie pytanie zadala tam, gdzie jest jego miejsce, czyli w watku o paroksetynie. Po to powstal taki watek, by zadawano w nim pytania. Wyobrazasz sobie 1,5k watkow?

 

Widze, ze znalazlas sobie we mnie wroga, Twoj problem (a podobno mowilas, ze mi sie nie udalo? :)). Nie widze sensu wdawac sie z Toba w dyspute skoro Twoim jedynym argumentem jest rzucanie miesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kazalem Ci przekopywac watku, ktory ma prawie 1,5k stron.

 

może zacytuję ze śmietnika, bo widzę tu jakieś problemy z pamięcią

Ten temat widziala? To skoncz moze w koncu zakladac milion glupich tematow, wysil sie troche.

 

Masz problemy z mysleniem czy na sile probujesz sie czegos uczepic?

 

A potrafisz wypowiedzieć się nie ubliżając innym?

 

Chcialem bys takie pytanie zadala tam, gdzie jest jego miejsce, czyli w watku o paroksetynie. Po to powstal taki watek, by zadawano w nim pytania. Wyobrazasz sobie 1,5k watkow?

 

Może Cię mianują na moda za zasługi i będziesz mógł sobie sklejać tematy tak jak Ci się chce. powodzenia

 

Widze, ze znalazlas sobie we mnie wroga, Twoj problem (a podobno mowilas, ze mi sie nie udalo? :)). Nie widze sensu wdawac sie z Toba w dyspute skoro Twoim jedynym argumentem jest rzucanie miesem.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×