Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego usunięto mój temat o grejpfrutach i paroksetynie?


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięto mi cały temat, bo jakiś 22- letni szczyl Ricah zaczął mnie hejtować. Nie powiem, jest mi przykro, że temat wylądował w koszu. Nie mogliście skasować tylko jego napastliwych postów? musieliście od razu wątek mi skasować i teraz nie znam odpowiedzi na moje pytanie. Gościu wchodzi sobie na czyjś temat i wszczyna gównoburze, a wy na jego prośbę jeszcze wątek zamykacie.

Szczerze mówiąc zastanawiam się czy warto pisać dalej na takim forum gdzie panuje aż tak daleko posunięty nadzór i zabawa w policjantów. Po postu szkoda mi czasu pisac jak zaraz to może wylądować w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego usunięto mój temat o grejpfrutach i paroksetynie?

 

[videoyoutube=_1jxykAEjuY][/videoyoutube]

 

po-czenia-lekow-i-interakcje-w-tek-zbiorczy-t34797.html

ssri-temat-ogolny-t22183.html

leki-a-suplementy-diety-od-ywki-w-tek-zbiorczy-t11636.html

paroksetyna-seroxat-xetanor-arketis-paxtin-rexetin-parogen-t464.html

 

Odpowiedź na Twoje pytanie z poprzedniego tematu jest w wątku zbiorczym gdzie przeniosłem post- KLIK

 

Szczerze mówiąc zastanawiam się czy warto pisać dalej na takim forum gdzie panuje aż tak daleko posunięty nadzór i zabawa w policjantów.

 

Obawiam się, że nie byłaś na forum z daleko posuniętym nadzorem i ustrojem policyjnym. Zaglądam okazjonalnie na kilka for tematycznych i tam za niewłaściwie zatytułowanie tematu albo literówkę z miejsca wypowiedź ląduje w koszu. Na innym forum psychologicznym za samo choćby zasugerowanie innemu użytkownikowi choroby xyz wyłapuje się perm bana. Ze względu na rozmiary for i liczebność populacji nikt się tam nie obchodzi z użytkownikiem jak z jajkiem. 'Nerwica' przy tym jest ostoją liberalności. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×