Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakich sytuacjach lepiej być singlem?


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, dlaczego jest coraz więcej singli wśród nas?

Są teraz czasy takie, że panuje moda "na single", bo dla ludzi jest to wygodne i czasem jest to lepsze rozwiązanie w pewnych sytuacjach.

Przyczyny tego, że ludzie są singlami są różne: brak odpowiedniej osoby do związku, brak czasu na związanie się z kimś, niewłaściwe wybory osób w związkach.

Według mojego zdania, czasami lepiej być samemu, jeżeli i tak nie ma szczęścia do "bycia z kimś" i są przez to jakieś problemy.

Nie polecałbym "związków na siłę", bo jeżeli trafi się na nieodpowiednią osobę, to potem bycie z kimś takim wcale fajne nie jest, tylko męczące.

Ja akurat nigdy nie byłem w żadnym związku, ale miałem różne znajomości z kobietami i wiem, że nie jest łatwo być z kobietą.

Zawsze były jakieś przeszkody, problemy, które nie pozwalały na stworzenie normalnego związku.

 

Zresztą, to wygląda tak, że ja muszę się dobrze czuć psychicznie z jakąś kobietą, wtedy taki związek by mi pasował. I tak samo, ze strony tej kobiety, która musi się ze mną dobrze czuć, aby być razem.

Jakoś nigdy nie miałem takiej sytuacji, żebym się dobrze czuł w towarzystwie nawet koleżanki bliskiej.

Jeżeli wspólnie się tego samego nie czuje, to bycie w związku na siłę nie jest normalne.

 

Lepiej sobie dać spokój i czuć się ze sobą samym dobrze. A w tej sprawie, bardzo istotna jest psychika, odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czące.

Ja akurat nigdy nie byłem w żadnym związku, ale miałem różne znajomości z kobietami i wiem, że nie jest łatwo być z kobietą.

 

 

tak, zgodze się ze nie jest łatwo byc kobietą...

 

 

 

szczególnie ze facetów zwykłych mało, albo:

a) maminsynkowie: ani uprac, ani ugotowac, majty zaklada zalane piwskiem, a skarpety ktore juz stoja na bacznosc, a w zyciu najwazniejsza mamunia,

b) nieudacznicy zyciowi: zadna praca sie go nie trzyma, najlepiej piwko, tv,

c) popieprzency: zjada własne odchody bo ma koprofagie, ale niewiadomo co jeszcze, widzi kaspera... :shock:

d) frustraci zyciowi: nie przeleciał...bo sie boi latac ;),

e) itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zgodze się ze nie jest łatwo byc kobietą...

 

szczególnie ze facetów zwykłych mało, albo:

a) maminsynkowie: ani uprac, ani ugotowac, majty zaklada zalane piwskiem, a skarpety ktore juz stoja na bacznosc, a w zyciu najwazniejsza mamunia,

b) nieudacznicy zyciowi: zadna praca sie go nie trzyma, najlepiej piwko, tv,

c) popieprzency: zjada własne odchody bo ma koprofagie, ale niewiadomo co jeszcze, widzi kaspera... :shock:

d) frustraci zyciowi: nie przeleciał...bo sie boi latac ;),

e) itd.

Gdzie takich znajdujesz? Wątpię, żeby mieli cohones, żeby sami podbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takich znajdujesz?

A mało to takich się przewija w opowieściach w tym dziale?

 

Wątpię, żeby mieli cohones, żeby sami podbić...

Masz rację. Mogą mieć co najwyżej cojones ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szacunek zasługują ludzie nie będący alkoholikami, nieudacznikami itd., którzy żyją w pojedynkę, mogliby założyć rodzinę, ale świadomie tego nie robią, bo nie chcą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szacunek zasługują ludzie nie będący alkoholikami, nieudacznikami itd., którzy żyją w pojedynkę, mogliby założyć rodzinę, ale świadomie tego nie robią, bo nie chcą. :D

Dlaczego zasługują?

 

w dobie tirówek w każdej sytuacji lepiej być singlem.

...ale przynajmniej rower trzeba mieć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mieliby nie zasługiwać? :D

Stawiam ich na szczeblu drabinki znajdującym się wyżej od nieudaczników/maminsynków/debili itp, którzy nie potrafią sobie kogoś znaleźć,

a także rozwodników - ci z kolei zdążyli spieprzyć życie swoje i swoim drugim połówkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdn.,

 

ble... nie wiem jak można nie brzydzić się korzystaniem z ich usług, wysypisko wszelkich syfów.

Ale co mogę wiedzieć, nie jestem facetem.

 

dlaczego uważasz, że wylęgarnia wszystkich syfów, przecież robią to używając gumy.

to tak jakbyś napisała, że ginekolog jest wylęgarnią wszelkich syfów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że teraz wszystko można dostać od tak... seks, przyjemności.

Nie trzeba się do tego wiązać, z jedną osoba do tego.

Ludzie zatracili sens starania się skoro można wymienić na nową osobę.

A co z miłością? (to takie miłe uczucie przywiązania i ciągłej tęsknoty za drugą osobą :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×