Skocz do zawartości
Nerwica.com

otttt


jaktobylo

Rekomendowane odpowiedzi

O ile wgle mijają?, czy moge do kurrrrrrrrrrr.... ki nędzy dowiedzieć się za co?, jest wgle opcja("no taa pewnie tak jest") wywalenia z tego forum gdy uzbiera się wystarczającą liczbę tych "ostrzeżeń"? Jaka to liczba? Który z tych modów/ adminów czy jak to tam nazwać najczęściej tu bywa(jednocześnie będąc komunikatywnym, a nie niemym pieprzonym debilem)? No bo to chyba do nich te pytania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz "do kur.wy nędzy" wiedzieć za co dostałeś ostrzeżenie i jak to jest z tymi "piep.rzonymi ostrzeżeniami", aktualnie najczęściej bywającym tu "niemym piep.rzonym debilem" z tych chędożonych ekologów/ socjalistów jestem ja, i jestem zarazem "niemym piep.rzonym debilem" który przyznał Ci to ostrzeżenie- za nadmierne używanie wulgaryzmów, prowokacje i obrażanie w co trzecim poście w zawoalowany sposób (albo i nie) kogo popadnie.

 

Ostrzeżenia znikają po dwóch miesiącach od przyznania- jeżeli nic więcej się nie przeskrobie, a wywalonym z forum jest się gdy uzbiera się 2 ostrzeżenia , pod swoim nickiem, niżej jeszcze , masz taki fajny napis- "Ostrzeżenia: 1/2". Nietrudno się z niego domyślić, że ta liczba wynosi 2.

 

Jak nie przestaniesz wszystkich wokół nazywać "debilami", grozić że rozpierdolisz wszystkich wokół z kałacha albo proponować popełnienie zbiorowego samobójstwa to TAK- zostaniesz "wypierdolony" z forum. Nie mam pojęcia co się z Tobą stało, bo pamiętam Cię z postów sprzed kilku lat, nawet wymieniliśmy chyba kilka pw, pisałeś wtedy składnie i względnie normalnie, zrozumiale. A od pewnego czasu tak naparzasz w klawiaturę jakby Ci ktoś do herbaty dosypał 2-Oxo-PCE. To nie wygląda na F20 tylko na jakieś F07, jakby cała osobowość w tym roku wywróciła Ci się o 180 stopni do góry nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz "do kur.wy nędzy" wiedzieć za co dostałeś ostrzeżenie i jak to jest z tymi "piep.rzonymi ostrzeżeniami", aktualnie najczęściej bywającym tu "niemym piep.rzonym debilem" z tych chędożonych ekologów/ socjalistów jestem ja, i jestem zarazem "niemym piep.rzonym debilem" który przyznał Ci to ostrzeżenie- za nadmierne używanie wulgaryzmów, prowokacje i obrażanie w co trzecim poście w zawoalowany sposób (albo i nie) kogo popadnie.

Dzięki, wiem już za "co", ale nie musisz zaraz tak przeklinać, zdrowyś jest, opanowanym powinieneś być, zrozumienia okazywać ciut.... ciut więcej(no bo ja wcale nie uważam, że go nie okazujesz ;)) skoro jesteś MODERATOREM.

Co innego ja, chory, zmęczony, słaby, wykończony,,, Co lepsze? Jak myślisz mądry człowieku, co lepsze? "wyszaleć się na zewnątrz kończąc z kulą we łbie"? czy lepiej "potańczyć" na klawiaturze? No jak Pan uważa "Panie Wąsik"? Nie jeden Pan Wąsik w przeszłości pewnym krajem rządził. Popytaj Pan o ile Pan ma, kogoś z rodziny jaką ci Panowie z Wąsem wolność stworzyli?

Teraz być może tacy "Panowie z Wąsem" tj. z zapędami totalitarnymi krzątają się po różnych forach, zdobywają posady Moderatorów tudzież Administratorów

 

No i ten no. Co do tego co tam czarnym/ciemnym....ah nie... pogrubionym(tak?) druczkiem zaznaczyłem. Wulgaryzmów używam, fakt, każdy ich używa, wielu tutaj na forum i każdy powinien mieć prawo je używać tym bardziej na tym specyficznym forum.

FORUM na którym bywa zapewne wiele, samotnych, sfrustrowanych, zasmuconych, rozgniewanych, rozzłoszczonych dusz.

...i nie mam tu na myśli przeklinania w stylu, wyzywania każdego, rzucania w każdego h.jami, k.rwami etc.

Rozróżniasz to? "Panie Wąsik" z zapędami do farmacji? Używanie wulgaryzmów na kogoś, od używania ich w sposób np."k.rwa j.bana m.c, ale mnie wszystko boli, ale jestem k.rwa zmęczony/ona?" Ten drugi sposób, czyli wyrzucanie z siebie, cierpienia, bólu, złości, powinien być 100% POPRAWNY POLITYCZNIE(nie rzucanie w kogoś wulgaryzmami, tylko wyrzucanie z siebie nie raniąc przy tym innych)

Chyba po to jest też te forum?!

FORUM te, powinno być swego rodzaju wentylem, taką odskocznią emocjonalną Dla Tych Biednych, niekiedy Bardzo Biednych Ludzi... choć w maleńkim stopniu tak by być mogło.

 

Pytanko: CZY JA używałem wulgaryzmów tutaj na kogoś, jeżeli tak, to niech szanowny Pan Dark PaSSenger wskaże hmm?(Myślę, że trudności to żadnych nie powinno Panu przysporzyć, zważywszy na Pana przeczesywanie tego forum w tempie bardzo szybkim)(pomijam oczywiście ostatni 1?2? posty, w których to rzeczywiście mogłem się troszkę unieść, szukałem informacji, REGULAMINU NIE SZŁO OTWORZYĆ, CZŁOWIEKA "NORMALNEGO" MOŻE PONIEŚĆ, GDY KTOS DOPUŚCI SIĘ WZGLĘDEM NIEGO NIESPRAWIEDLIWYCH KAR/ REAKCJI, TO CO DOPIERO CZŁOWIEK CHORY.)

 

Pana zachowanie Panie Dark PaSSengerze podchodzi pod sadyzm, do tego sadyzm normalnego względem chorego? :bezradny:

 

Były jakieś skargi UŻYTKOWNIKÓW? Czy może sam Pan Dark PaSSenger, podchodzi do mnie trochę paranoicznie?paranoidalnie? hmmm.... może Pan z racji swoich ewentualnych zbyt paranoidalnych osobowościowych skoków w bok, dostrzega rzucanie w każdego przeze mnie w co trzecim poście wulgaryzmami, jakieś prowokacje... obrażanie? :bezradny:

PANIE, MOŻE PAN NIEWŁAŚCIWIE INTERPRETUJE RZECZYWISTOŚĆ? MYŚLI, ŻE POTRAFI CZYTAĆ W MYŚLACH?

NO SKĄD SZANOWNY PAN Dark PaSSenger MOŻE WIEDZIEĆ CO SIEDZI W GŁOWACH UŻYTKOWNIKÓW CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY, SKĄD MOŻE PAN WIEDZIEĆ CZY DOŚWIADCZAJĄ ONI WÓWCZAS OBRAZY, POCZUCIA PROWOKOWANIA ICH?

KOGO POPADNIE?!

Gdzie?!

 

BARDZO PROSZĘ O UJAWNIENIE SIĘ TYCH UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRYCH OBRAZIŁEM, WYZYWAŁEM?

 

Jest Tam Kto?

 

 

Ostrzeżenia znikają po dwóch miesiącach od przyznania- jeżeli nic więcej się nie przeskrobie, a wywalonym z forum jest się gdy uzbiera się 2 ostrzeżenia , pod swoim nickiem, niżej jeszcze , masz taki fajny napis- "Ostrzeżenia: 1/2". Nietrudno się z niego domyślić, że ta liczba wynosi 2.

Używając mojego software-u, niezwykle trudno byłoby się Panu domyślić, Zapewniam Pana ;). U mnie widać krzyżyk w kółeczku i jedynkę.

 

 

Jak nie przestaniesz wszystkich wokół nazywać "debilami"

Gdzie ja to kurka wodna robię, JAKIE "WSZYSTKICH" ?! Odbiło Ci, czyżby nadmiar Tianeptyny spowodował objawy pozytywne? Widzę, że odstawka, ale coś jeszcze Cię niesie. No tak jakby tak to wygląda, nie jestem takim specem jak Ty może jest inaczej. Nie obrażaj się proszę.

 

No i mam święte prawo nazwać debilem totalnym lekarza który zdaje się nim nie być(nie potrafi zdiagnozować, leczyć.... tzn. "leczyć") i który zdaje się nie przebywać na tym forum, a nawet gdy to co?! Sypię nazwiskami? Ogarnij się i tą swoją paranoję! ;) Rozumiesz co do Ciebie mówię?! Określenie "debil" do niego nie dotrze, a nawet gdyby cudem to nie znamy jego reakcji, najprawdopodobniejsze jest w jego przypadku kierowanie się zasadą "pieski szczekają a karawana jedzie dalej"? W sensie "pieski"=pacjenci rozumiesz? ; )

 

Wiesz o co chodzi? Reaguj wtedy gdy ktoś się skarży taka mała rada ode mnie,.... aha ... jeszcze przeanalizuj potem całą sytuację oki? ;) Żeby nie obrywali niewinni

 

grozić że rozpierdolisz wszystkich wokół z kałacha

serio napisałem tak dosłownie? Ślepy jesteś czy głupi?!! Dopuszczasz się nadinterpretacji. Nie potrafisz dostrzec, że sypię słowami na oślep, w przypływie wszechogarniającego mnie smutku i złości? Zresztą jak sam zaznaczyłeś, to kiedyś pisałem składnie i względnie normalnie, zacytuję zresztą Pana:

pamiętam Cię z postów sprzed kilku lat, nawet wymieniliśmy chyba kilka pw, pisałeś wtedy składnie i względnie normalnie, zrozumiale.

Więc jak sami Państwo widzicie, Pan Dark PaSSenger aka Lord Kapucyn sam przyznaje, że to nie teraz, a kiedyś pisałem normalnie, składnie i zrozumiale, a zatem nie teraz Teraz jest znacznie gorzej ze mną wg niego, więc w jaki sposób z mojego niezrozumiałego i nieskładnego bełkotu, mógł wynieść, że chcę ludzi zabijać na ulicy przy użyciu broni Kałasznikov, skąd mógł wywnioskować, że grożę komukolwiek???

Do tego sam jeszcze napisał, że bełkoczę jak...

jakby Ci ktoś do herbaty dosypał 2-Oxo-PCE.

 

Ten mój bełkot, słowotok w tamtym temacie, było to wylewanie moich łez, smutku, żalu, tylko że w inny sposób,... poprzez pisanie na klawiaturze od komputera :bezradny: Mam problemy z nazywaniem swoich myśli, wyszło jak wyszło, czyż forum te nie jest swego rodzaju "azylem" dla takich jak ja?

 

albo proponować popełnienie zbiorowego samobójstwa to TAK- zostaniesz "wypierdolony" z forum.

Ehh;// Gdzie ja nakłaniałem?!! Chciałem porozmawiać, znaleźć kogoś podobnego do mnie, kto miał lub ma podobne myśli.... by pomówić, może się spotkać, może jakoś sobie pomóc. Znów nadinterpretacja, mojego słowotoku.

"Lord Kapucyn" Mówiąc ciut prościej, słowotokiem owym, którego Ty niestety niewłaściwie zinterpretowałeś, chciałem m.in. zainicjować temat o samobójstwie etc. :bezradny:

MOŻE WKRÓTCE NIE BĘDZIEMY MOGLI PISAĆ NA TYM FORUM "MYŚLĘ O ŚMIERCI", "MAM "MYŚLI SAMOBÓJCZE" :bezradny: BY WYRAZIĆ SWÓJ SMUTEK np. A gdy się już na to odważymy, zniszczeni psychicznie, zasmuceni, otrzymamy w zamian za to taką odpowiedź

zostaniesz "wypierdolony/a" z forum.

To jest sadyzm, zabranianie wyrażania emocji ludziom, do tego jeszcze zabranianie wyrażania ich osobom, które bardzo tego potrzebują, których jest na tym forum troche.

Mamy nawet temat pt. "JAK SIĘ DZIŚ CZUJECIE, UMIECIE TO OPISAĆ?" często tam padają teksty o śmierci, samobójstwie itd itp

Lordzie Kapucynie czyżbyś zaczął zabraniać nam wyrażania emocji?

Nie mam pojęcia co się z Tobą stało[, bo pamiętam Cię z postów sprzed kilku lat, nawet wymieniliśmy chyba kilka pw, pisałeś wtedy składnie i względnie normalnie, zrozumiale. A od pewnego czasu tak naparzasz w klawiaturę jakby Ci ktoś do herbaty dosypał 2-Oxo-PCE.

To prędzej ja mam większe prawo tak pisać, dotychczas byłeś dla mnie całkiem spoko neutralny, nic do Ciebie nie miałem.

A może pijesz do mnie z innych powodów, odczuwasz pewną złość, niechęć z innych powodów i może reszta to przykrywka? Rozumiesz? Pretekst? ;)

Jaki jest ewentualny prawdziwy powód kierowania do mnie takiej złości :bezradny: ?

To nie wygląda na F20 tylko na jakieś F07, jakby cała osobowość w tym roku wywróciła Ci się o 180 stopni do góry nogami.

Czyżby forum te było zarezerwowane tylko dla F20stek?! Pytanie retoryczne przyjacielu ;) To już podchodzi pod pewnego rodzaju dyskryminację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×