Skocz do zawartości
Nerwica.com

Austria- wielki przekręt a UE i KOD milczy


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

W Austrii dokonano fałszerstw wyborczych które zmieniły wynik wyborów prezydenckich a Unia Europejska, mainstreamowe media oraz nasi obrońcy demokracji milczą tylko dlatego że wygrał popierany przez nich kandydat. Fałszowano karty wyborcze, w niektórych miastach głosowalo 146% a nawet 600 % wyborców, liczba głosów korespondencyjnych były dziwnie wysokie i pojawiły się po tym jak ogłoszono wstępne wyniki w których wygrał kandydat antyimigranckiej prawicy. Przecież od razu widać że to jest jedno wielkie fałszerstwo po to aby wygrał kandydat lewacki, bo nie można dopuścić do tego żeby w takim nowoczesnym państwie jak Austria wygrał ktoś kto głośno i odważnie krytykuje imigracje muzułmańską. W Europie mamy widać reżim, cenzurę i lewicowo, multikulturalną jednomyślność, jeszcze trochę i siłą trzeba walczyć o demokrację a zabierają ją nie żadni prawicowcy czy naziści tylko politycznie poprawne eurolewactwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że fałszerstwa nie było.Zresztą,to ulubione słowo wszystkich katoprawicowców.Chcemy prawdy,chcemy wyjaśnień.

Austria to kraj,który boleśnie przeżył nacjonalizm i brutalność faszyzmu.

Wydaje mi się,że na kandydata Zielonych głosowała głównie lewica i liberalne społeczeństwo.

Co do muzułmanów,to tu UE jest sama sobie winna,po co szukają taniej siły roboczej.Chociaż rozumiem szlachcic z Wiednia sam nie umyje podłogi,musi to robić Arab/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOD nie jest po to by "walczyć o demokrację". Oni mają destabilizować sytuację w kraju. Do tej pory żyłem w demokracji, a tu bęc, z dnia na dzień republika bananowa, hitlery, staliny, pol poty i zagrożenie dla wolności. Syf, kiła i mogiła. To jest tak chamskie i bezczelne politykowanie naszych zachodnich sąsiadów, że nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie tego nie dostrzegają.

Tak samo jest z naszą "katoprawicą", "katotalibanem", "katolandem". W telewizji i radiu - zamordyzm a ja od miesięcy nie wiedziałem księdza czy zakonnicy. Nie, nie mieszkam w piwnicy i każdego dnia wychodzę z domu ale nikt się mnie nie czepia, nikt mnie nie nawraca, nikt nie przeszkadza, nie nawiedza, nie moralizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Austrii dokonano fałszerstw wyborczych które zmieniły wynik wyborów prezydenckich ...

To już taka tradycja, że każda przegrana przygłupów ma swoje źródło w "fałszerstwie" wyborczym.

U nas też przecież większość poprzednich wyborów, to fałszerstwa.

Szczególnie od czasu, gdy "poległ" prezydent.

Weź się już chłopie nie ośmieszaj ze swoimi durnowatymi teoriami spiskowymi.... choć właściwie bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już taka tradycja, że każda przegrana przygłupów ma swoje źródło w "fałszerstwie" wyborczym.
Nic takiego nie mówiłem, odnosiłem się tylko do na 99% sfałszowanych wg mnie wyborów w Austrii. Czyli wg Ciebie blisko 50% społeczeństwa austriackiego to przygłupy a wg mainstreamowych mediów tyleż samo Austriaków to skrajni prawicowcy a przecież każdy wie dlaczego pan Hofer miał tyle głosów to gł. zasługa jego podejścia do spraw imigrantów islamskich które zdominowało debatę prezydencką w tym kraju.

zwróćcie uwagę na mapkę, na 90% terytorium Austrii wygrał Hofer, a ten zielony lewak wygrał tylko w kilku dużych miastach podejrzewam głownie za sprawą zarażonej ideą multi kulti klasą średnią, biurokratami no i liczną tam mniejszością turecką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOD nie jest po to by "walczyć o demokrację". Oni mają destabilizować sytuację w kraju. Do tej pory żyłem w demokracji, a tu bęc, z dnia na dzień republika bananowa, hitlery, staliny, pol poty i zagrożenie dla wolności. Syf, kiła i mogiła. To jest tak chamskie i bezczelne politykowanie naszych zachodnich sąsiadów, że nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie tego nie dostrzegają.

Tak samo jest z naszą "katoprawicą", "katotalibanem", "katolandem". W telewizji i radiu - zamordyzm a ja od miesięcy nie wiedziałem księdza czy zakonnicy. Nie, nie mieszkam w piwnicy i każdego dnia wychodzę z domu ale nikt się mnie nie czepia, nikt mnie nie nawraca, nikt nie przeszkadza, nie nawiedza, nie moralizuje.

Już od dziesiątek lat słyszę że jak PiS dojdzie do władzy to każdy Polak będzie musiał obowiązkowo zasuwać na mszę a ateistów pozamykają w wiezieniach, przecież to są jakieś totalne bzdury tak naprawdę miedzy PO a PiS nie ma w tym względzie większych różnic jak PO było przy władzy też właziło w dupę kościołowi dla jakiś partykularnych korzyści. No ale to temat o Austrii, jakby w Rosji Putin wygrał w taki sposób jak ten zielony to cała TVN, GW itd ale i też wszystkie partie polityczne trąbiły o fałszerstwach i wysyłały tam swoich przedstawicieli, a tak to nic się nie stało na szczęście zwyciężyła demokracja a przez nią rozumie się zwycięstwo tzw sił liberalno- lewicowych choć wg mnie to nadużycie ich tak nazywanie. Wg standardów unijnych demokracja jest wtedy gdy zwyciężają nasi a wszyscy inni to skrajna prawica, naziści, faszyści, narodowcy, putinowcy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×