Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kupujecie odzież/buty przez internet?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się internetowym zakupoholikiem :lol: opinie na ten temat podzielone, ale po co chodzić po sklepach czy bazarach? Rozumiem, niektórzy łażą tylko po to by się pokazać w drogim sklepie, nawet jak nic nie kupują. Bezsens, na allegro jest tego od zaje.ania, pomierzyłem dokładnie ciuchy w których czuję się dobrze i na tej podstawie zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje mnostwo bo nie chodze po stacjonarnych, zreszta natrafiłam na tani sklep z butami i kupuje hurtowo :105: na tani w sensie ze ma normalne ceny. Kiedys to lubiłam markowe ciuchy do czasu az koszula mi sie rozpierdzieliła po jednym praniu, teraz kupuje buty z ceny 120 na 20 zł i roznicy nie widze pomiedzy np. Ryłko a takimi z www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię zakupy przez internet i kocham allegro :D

Często zamawiam z butików online, bo np. nie ma u mnie sklepu stacjonarnie.

 

Szczególnie jeśli chodzi o buty mam podobnie jak Artemizja nie muszą być drogie. Tym bardziej, że fasony zmieniają się co sezon i to się po prostu nie opłaca, bo czasem (też tak macie? :P) kupujemy buty, które wydają nam się najpiękniejsze na świecie a potem zakładamy góra 2-3 razy (kiedyś kupiłam pleasery z jakiegoś sklepu dla fetish-gotów i co najwyżej mogę w nich facetowi potańczyć, bo chodzić się w nie da, mimo, że mam doświadczenie w takich butach dla cyrkowców). Duże pieniądze wydane na coś co założę dwa razy to marnotrawstwo kasy, czyli i mojej i męża pracy.

 

Cena nie jest dla mnie wyznacznikiem, po prostu sprawdzam z czego dana rzecz jest wykonana - jeśli o ciuchy chodzi.

 

Mam kilka ulubionych marek/sklepów i u nich zamawiam stale, przy czym nie kręci mnie LV, MK czy Burrberry (trencze i płaszcze wolę od mniej wyświechtanych marek typu Polanka, torebki Matt&Natt i jakoś mierzi mnie logo, na które wszyscy zwracają uwagę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularne stają się zakupy z Chin, nie kupowałem tak nigdy, trochę o tym czytam i tak średnio bym powiedział, długi czas oczekiwania na paczkę i trzeba by od razu zakupić większą ilość, by się to opłacało.

Do tego mogą wystąpić problemy na granicy, ceny po przysłowiowym dolarku czy 50 centów - zachęcające, może kiedyś się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilam raz przez allegro myszke Razera z Chin okazala sie bublem wiec odeslalam. Czeka sie do 3 tygodni na dostawe.

Nie znam jeszcze adresu strony ale mam dostac jakies chinskie allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, ja też uwielbiam allegro :)

Kupiłam bardzo dużo rzeczy przez allegro i niestety ale znacznie duża wiekszość tych rzeczy ( odzież, buty)mi sie nie podoba i idą do wyrzucenia albo oddania. Ale nie żałuje bo za te rzeczy, które mi sie podobają ( zwłaszcza jedna moja ulubiona bluzka) mogłabym zapłacić nawet i 1000zł byle to mieć.

A to dlatego że jestem bardzo wymagajaca i mam swój styl i mało co mi sie podoba.

Pozostałe rzeczy typu ksiazki, kosmetyki czy paski wybielajace do zebów są OK.

Z Chin zamawiałam bluzke dość drogą i przyszła po 3 tygodniach i niestety wyrzucone pieniadze w błoto bo mi sie nie podoba i nie bede w niej chodzić.

Kupiłam też przez allegro drogi płaszcz i mimo ze było napisane z jakiego materiału on jest to jak go dostałam to mi sie nie podobał. Na szczescie sprzedajacy zgodził sie zamienic na inny i ten inny jest już ładny :)

Po sklepach stacjonarnych też chodze i zdecyodwana wiekszosc ubran czy butów które kupie mi sie podoba i w nich chodze, ale nie wszystko bo bywa ze coś kupie bez zastanowienia i potem to leży w komodzie bo w domu juz mi sie nie podoba.

Jedzenia przez internet nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomierzyłem dokładnie ciuchy w których czuję się dobrze i na tej podstawie zamawiam.

Jak możesz przymierzać ciuch przez internet???

Raczej chodziło o to, że zmierzył wymiary ciuchów które już ma i w których czuje się dobrze i kupił przez internet ciuchy o takich samych wymiarach, jak te które ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko trafić z tymi rozmiarami, kupiłem koszulki xxl i są za duże, następnym razem wziąłem xl i jedna ok a druga za mała, bluza też jakaś nie wymiarowa, poza koszulkami to jednak bym nie ryzykował tym bardziej że ja wyjątkowo niewymiarowy jestem, żeby mieć odpowiednie długie rękawy muszę nawet xxxl kupować choć wtedy ubrania są dużo za duże jakbym 140kg ważył a nie 100. Z butami lepiej choć i tak na mój rozmiar to góra 10% asortymentu mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×