Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sa tu jakies FAJNE maniury z WWA


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

FFFFFF, zle zaczałes alfabet jest do A :)

 

lepiej zle zaczac a dobrze skonczyc, poza tym nie uwazam mojego postu za jakies szczegolne uchybienie :PPPPPPPPP PS to tu to juz nie jest zabawa w alfabet jakby ktos cos. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, też uważam ,że wiocha .

Żadna raczej csrpk, nie odpisze .

Podryw dobra rzecz , ale może nie tak ,,, no , ale każdy ma swój styl , normalne .

Są Tu bez wątpienia piekne Kobiety ze Stolicy , ale jak słysza takie teksty to pewnie ( jak csrpk, ) odechciewa im się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poznałem Tu, na Forum piękną i inteligentną kobietę z Krakowa .Anno pamiętasz ,życie jest czasem bezwzględne i Dekalog też ,,,dla zonatych katolików ;)

Cóz o 10 lat za pózno ,,, bo ja juz zonaty i dzieciaty i co Niedzielę do Kościólka popierdalam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja juz zonaty i dzieciaty

No w to nie powątpiewam, o nie.

i co Niedzielę do Kościólka popierdalam .

hehe(taki mój naturalny odruch, co ja mogę)....hahahahahaha(tu podobnie)

 

Ale Ty na poważnie? Wierzący i praktykujący? Czy może tylko praktykujący, a'la "PANTOFELIZM"?(chyba nie muszę wyjaśniać o co mi biega)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty na poważnie? Wierzący i praktykujący? Czy może tylko praktykujący, a'la "PANTOFELIZM"?(chyba nie muszę wyjaśniać o co mi biega)

 

 

- m-usisz, jak chcesz usłyszeć odpowiedż .

zawsze miałem problemy ,żeby Twoje hieroglify myślowe zrozunmieć . Luki w toku rozumowania odkryć .

na poważnie?

- no raczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty na poważnie? Wierzący i praktykujący? Czy może tylko praktykujący, a'la "PANTOFELIZM"?(chyba nie muszę wyjaśniać o co mi biega)

- m-usisz, jak chcesz usłyszeć odpowiedż .

No dobrze jak uważasz ;) ....czyli, że może "katolicka praktyka" Twa wygląda tylko w ten sposób iż np. religijna żoneczka kijkiem pogania, boś np. może w rzeczywistości "dupa" nie katolik, i który być może ze względu na żonkę tudzież rodzinkę religijną chodzi do kościółka by się pokazać/żeby nie było(dwie opcyje, by łatwiej zrozumieć)

zawsze miałem problemy ,żeby Twoje hieroglify myślowe zrozunmieć . Luki w toku rozumowania odkryć .

Aha, czyli rzeczywiście WIERZĄCY i PRAKTYKUJĄCY, któż wie czy nie z przewagą tego pierwszego hehe.

Tacy jak wy wszędzie luki zauważacie :D Ale nie bój żaby przyjacielu. Pan Bozia, za pośrednictwem Xiundza, luki owieczkom swym wypełnić już potrafi.

A któż wie, może Xiundz parafilii ....sry..... wróć parafii Twej, luki potrafi wypełniać również w sposób bardziej fizyczny....

....hmm, któż wie...hmmm.... dzieci ministrantami? Za tatusiem praktykujący? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Temat- Wiocha.

 

@csrpk - nie zakładaj tematów po braniu/ ćpaniu MPH jeżeli nie potrafisz się kontrolować (tak jak chociażby Kalebx3 ) bo na dobre Ci to nie wychodzi.

 

@jaktobylo , jeżeli nie potrafisz się zachowywać jak CZŁOWIEK, tylko jak przyćpany kinderdragami młodociany knur w chlewie i nie możesz się powstrzymać od ciągłych prowokacji, trollowania i obrażania w co drugim poście kogo popadnie to nic tu po tobie. Jesteś o krok od wylotu z forum, wiec na twoim miejscu poszedłbym po rozum do głowy.

 

@Temat- zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×