Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co was dzisiaj ucieszyło?


Ewawe

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam się na taniec brzucha.

Kurs startuje od maja, a ja już się tak nakręciłam, że nie wiem, jak ten miesiąc wytrzymam !

Czuję w sobie nową energię i mam nadzieję, że ten stan utrzyma się nieco dłużej, w końcu jest wiosna, a ja jestem zakochana (:

Dałabym OGROMNIE WIELE żeby te nerwice i deprechy z siebie zrzucić i czuję, że jestem na dobrej drodze.

Może z zewnątrz to nie wygląda tak spektakularnie, ale to mój mały sukces, i ogromnie się z niego cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierzeczywistabrawo :D ja tez mam ochote sie zapisac i chyba w koncu to zrobie ;) no i ta wiosna własnie :mrgreen: patrze przez okno i nie moge sie nacieszyc tym pieknem ,zazieleniona trawa , kawiatkami spiewajacymi ptaszkami, tym słoncem :mrgreen: mam nadzieje ze was to rowniez naładuje energia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie odezwala sie dzis przyjaciolka po dlugim milczeniu z wiadomosciami, ze jej terapia przynosi efekty, ze wraca do zycia, nauki, chłopaka. Nie pisalam do niej nie dzwonilam bo nie chcialam sluchac o jej dolach (egoizm...?), a tymczasem ona wyciagnela mnie mocno z mojego :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda po 2-3 pochmurnych, ponurych dniach. Zerwałem się jak skowronek i energia mnie rozpiera :mrgreen:

 

 

chm...może byś ją jakoś sensownie spożytkował :D u mnie trza trochę w domu porobić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MNIE TAM , NIC NIE CIESZY... :cry:

 

od razu mi smutniej, jak tak mówisz :cry: ....czemu tak jest? nie masz kumpli, kolezanek? jak coś, co napisz, jeśli masz jakieś problemy, to możemy popisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najdroższy mężczyzna, tak strasznie go kocham, tak bardzo mi pomaga, dziękuje Bogu z całego serca że trafiłam na takiego człowieka. Wierze, że jak uda mi się pokonać nerwicę to będziemy tak strasznie szczęśliwi. Jejku jak ja już nie mogę się doczekać tego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy cos w ogole mnie cieszy ostatnio, chyba porażki wrogów.

 

Może powinien powstać dział, co mnie osttanio wkurzylo albo jak dokopac komuś tam....i mieć z tego satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×