Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co was dzisiaj ucieszyło?


Ewawe

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z tego, że marzenia się spełniają, bo naprawdę się spełniają :D I że mam tak wiernego przyjaciela, że nawet kiedy chciałabym zniknąć bo czuję się brzydko i w ogóle okropnie to on sprawia, że świat jest dla mnie czymś innym i lepszym :D

A co mnie dzisiaj ucieszyło? że wstałam wyspana i o wiele lepiej rozmawiało mi się z ludźmi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszylo mnie dziś moje zorganizowanie i to że się nie stresowałam, to,że się sprzeciwiłam, ja się nigdy nie sprzeciwiam, to jest bardzo ciężkie dla mnie wolę, zawsze pójść na ustępstwa swoim kosztem a później mam do siebie straszne pretensje, że nie dałam rady postawić na swoim, swoją drogą macie na to jakiś sposób? Jak to można ćwiczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie Tornado :mrgreen:

 

Poza tym, po całotygodniowej gonitwie od urzędu do urzędu, ze spotkania na spotkanie, dwojenia się i trojenia, stawania na głowie i kombinowania, moje starania zakończyły się Heppy Endem a moje wysiłki docenione. Ta praca jest dla mnie wszystkim. Aż mnie to przeraża :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jutro mam wolne i będę spaććććććććććć i spaććććććć i palic jak komin i spać i najem sie wreszcie i bede sie obijać jak nigdy wcześniej to samo w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mi nie szkodzi. Jak za szkodzi to pożałuję później na razie trzeba dobre strony wyciągać z tego

 

Gratuluje optymizmu! :P

Palenie mnie już nie jara, a przyznam że długo paliłam. Więc na to "żałowanie później" zeszło czasu zanim przekonałam się jakie to gówno.

Heh pobudzacz depresyjno-maniakalny o niszczycielskiej sile likwidowania komórek nerwowych;) Poza fajną, chwilową "banią" nie widzę w tym innych zalet. Nie jestem kolejną uświadamiającą, znam fascynację trawą i nie tylko, ale ... wszystko do czasu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyło mnie dziś, że plany wczorajsze się spełniły, podpisałam korzystną dla siebie umowę, wynegocjowałam z niekorzystnej, by the way, zniknął moj temat, Śmiech to zdrowie... szkoda, bo moglibyśmy się nawzajem trochę rozweselać, przecież walczymy w większości z dolegliwościami natury psychcznej i bywamy smutni, śmiechu nigdy za wiele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, gdybyś mógł wyróżnić ten temat Smiech to zdrowie, byłabym wdzięczna,

Mnie dziś ucieszyło, ze zajęłam się sobą(myślę raczej i zajmuję się innymi) i miałam trochę w nosie uwagi mojego narzeczonego, bym zajęła się domem i nim, bo jest weekend, ja też mam weekend, porysowłam sobie i poszłam na spacer:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×