Skocz do zawartości
Nerwica.com

t5


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że jak... psa tak instrumentalnie i interesownie traktować jako medykament na całe zło? :bezradny:

 

 

 

 

choroba to coś negatywnego, a miłość wszak uskrzydla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym lekiem jest odwzajemniona miłość i pies.

 

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

 

nienawidzę takich ludzi, dalej nawet nie czytam.

 

Nie żebym usprawiedliwiał przemoc wobec zwierząt, ale gdybyś czytała dalej to pada tam takie zdanie- "Jak się zacząłem leczyć było mi za to wstyd i dopiero wtedy dotarło do mnie że to nie było do końca normalne". Można to po części zrozumieć jeżeli byłoby wytworem chorobowym. ChAD i schiza nie wybierają, równie dobrze mogło paść na Ciebie, na usera x, czy kogokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

 

 

 

 

Nie myślałeś o tym, żeby odkupić jakoś winę?... Jeśli naprawdę to zrobiłeś, zadałeś mu nieowyobrażalne cierpienie. Teraz znajdź psu ze schroniska jakiś dobry dom, albo wspomagaj (adopcja na odległość) takiego zwierzaka finansowo.

 

A tak na marginesie, powinieneś zostać ukarany zgodnie z zapisami ustawy (Dz.U.2013.856):

 

1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.

2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1, działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

 

 

 

 

Nie myślałeś o tym, żeby odkupić jakoś winę?... Jeśli naprawdę to zrobiłeś, zadałeś mu nieowyobrażalne cierpienie. Teraz znajdź psu ze schroniska jakiś dobry dom, albo wspomagaj (adopcja na odległość) takiego zwierzaka finansowo.

 

A tak na marginesie, powinieneś zostać ukarany zgodnie z zapisami ustawy (Dz.U.2013.856):

 

1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.

2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1, działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny....

 

To idz na policję i mnie oskarż zamiast wypisywać tutaj kodeks karny.

 

Podaj mi swoje dane osobowe oraz adres (na priv), to to zrobię. Poza tym, jak może zwróciłeś uwagę, zaproponowałam Ci, że możesz starać się zadośćuczynić, skoro żałujesz. Czekam na Twoje dane i opis sprawy. Zgłoszenie masz jak w banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×