Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ketrel na NN ;)


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Zachecam do dyskusji na temat ketrelu przy uporczywych myslach i ew czynnosciach kompulsyjnych. Z tego co pamietam, bylem wtedy na jakims miksie, ale samopoczucie mialem jedne z lepszych (oczywiscie podczas trwania choroby) :mrgreen: any comments?? dzieki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi wlasnie szybkie przybieranie nie przeszkadza wrecz przeciwnie bo bym na silce ladnie to przepompowal. poza tym ja raczej myslalem o max 50mg jesli chodzi o kwetiapine to takie dawki srogo mnie porabiaja;D (na noc oczywiscie). Jakkolwiek przy tym i tak sporo przytylem jakies +15 w 3miesiace. Planuje jeszcze dorzucic wellbutrin do anafranilu ktory biore na ocd bo mi nie przechodzi sennosc, a bupropion solo tez mnie ostro porabial wiec mysle ze bedzie dobra rownowaga.

 

Nie chcialem neuroleptyku, ale dowiedzialem sie ze kwetiapina prawie nie ingeruje w gospodarke hormonalna prolaktyny, w niewielkim stopniu a w dawce 50mg to nie wiem czy wogole..

 

Narazie biore anafranil, chce dorzucic bupropion, nie chce za duzo schudnac i byc za bardzo nakrecony dlatego pomyslalem jeszcze o symbolicznej dawce kwetiapiny na noc:) na natrectwa i lekkie przybranie na wadze (po bupropionie strasznie chudlem solo) mysle ze waga ciut na plus pojdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego sie smieje ze ten lek tak mnie robi;D raz jak wzialem cala 25mg to znajomi sie mnie pytali "czy cos bralem", tyle ze to bylo bez tolerki jednorazowo na sen. No dla mnie to jest kosa i takie dawki mnie porabiaja;D 5kaw 10energetykow i nie da sie obudzic do konca dnia bez kitu. Jak biore cyklicznie to juz troche lepiej ale jak na mnie 50to sporo. Moze mam wrazliwe te uklady, na ktore dziala kwetiapina. Wiem ze juz po samym 50mg skutecznie tyje8) dlatego jak ktos bierze 500czy 900 jak ja sobie wezme 50 to chyba nic sie nie stanie. Pozdro:P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie bierze regularnie, to nawet mała dawka ścina, po 25 mg niektórzy mogą być ledwo przytomni przez cały dzień. Musisz dostosować dawkę do siebie i brać jakieś dwie-1,5 godziny przed snem.

Tylko się zastanawiam po co Ci to, masz problemy ze snem? Bo na samo przytycie, to nie ma sensu brać psychotropa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na natrectwa ale wspolnie z lekarzem rozmyslilismy sie narazie zostaje sam anafranil, lamotrygina +wczoraj dodany wellbutrin zeby nie spac na stojaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co dla jednych jest trucizna dla innych moze byc lekarstwem:) ale kazdy ma prawo do subiektywnych wypowiedzi:)

W zasadzie podobnie mowiles o Solianie a pewnie polowa osob by glosno protestowala:D

Zasadniczo rozne rzeczy na kazdego przewaznie dzialaja indywidualnie. Dlatego jesli chodzi o farmakologie to chyba niczego bym nie doradzal ani nie odradzal. Co najwyzej mozna podsunac jakies sugestie. Reakcja zwrotna i tak raczej bedzie uzalezniona od danego pacjenta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

csrpk, masz rację .

Ja to w zasadzie nie cierpie neuroleptyków .

Zjadłem ich dużo i mogę powiedzieć ,że kutwy tylko mi szkodziły .

Stokroć bardziej wolę benzodiazepiny .

Tak ,że sie nie przejmuj , co czasami plotę . JaK Ci pomaga , łykaj i czuj się zdrowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pomaga towar spod lady:p dobrym benzo tez nie pogardze, tylko to ma troche krotkie nogi... Ja nie mowie czy jest zle czy dobre, zastanawialem sie po prostu czy tego nie dorzucic tego do wellbutrinu jakby za mocno dzialal. Ale przy anafranilu to tak jakby jakies tam male promyki slonca przebijaly sie przez grube chmury:P Wzialem 150 ale i tak popoludnio na chwile poszedlem spac. Moze przy nastepnej wizycie wyszarpie metylofenidat. Bralem i jedno i drugie solo, ale mialem wrazenie ze dzialaja troche za mocno i malo przyjemnie.

Teraz gdy prawie nie czuje dzialania wellbutrinu, moze metylofenidat sie sprawdzi?? Nie bede mowil hop moze zaskoczy na dniach choc za pierwszym razem juz pierwszy drops mnie ostro porobil a teraz CIUT mniej chce mi sie spac. I tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×