Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin] psycholog/psychiatra na NFZ


ori0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeśli umieściłem ten temat w złym dziale to proszę o przeniesienie.

 

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie w Szczecinie można dostać się w miarę szybko do psychiatry lub psychologa na NFZ? Jakiś czas temu bylem u psychiatry w ZiPie, ale odniosłem wrażenie, że mój problem został zignorowany. Następny termin mam na koniec czerwca, a chciałbym to jeszcze z kimś skonsultować. Natomiast do psychologa w ZiPie terminy bardzo odległe, dzwoniłem też do poradni w Zdrojach na Mącznej, ale tam w ogóle teraz nie rejestrują. Najwcześniejszy termin do psychologa znalazłem na Piotra Skargi, w lipcu, a do psychiatry u nich terminy na listopad...

Wiem, że od razu można dostać się na Żołnierskiej, ale tam odpada, bo po pierwsze nie wstanę, a po drugie czytałem wiele negatywnych opinii.

Czy jest jeszcze jakieś miejsce gdzie mógłbym spróbować, czy już raczej wcześniejszego terminu niż w ZiPie i na Piotra Skargi nie znajdę?

Dobrze, gdyby była to kobieta. Słyszałem też, że na Słonecznym przyjmuje jakiś psychiatra i terminy nie są tak odległe, jeśli sytuacja będzie tego wymagać to najwyżej spróbuję tam...

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×