Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekarz nie chce dać skierowania na badania


kardio91

Rekomendowane odpowiedzi

Badanie EMG

 

Już pisałem na tym forum o moim problemie, mam codziennie przed snem szarpnięcia mięśni, nie wiem skąd są, poszedłem do specjalisty neurologa, zaproponowałem badania to odmówił, przepisał leki. Ja nie zamierzam brać żadnych w ciemno, każdy lekarz do którego pójdę daje mi zupełnie inne leki. Gdybym zrobił badania to może byłaby diagnoza. Nie stać mnie prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. To są najprawdopodobniej zwykłe mioklonie i dodatkowe skurcze nadkomorowe serca, takie rzeczy występują też fizjologicznie u zdrowych ludzi.

 

Ja nie zamierzam brać żadnych w ciemno, każdy lekarz do którego pójdę daje mi zupełnie inne leki.

 

Napisz jakie to leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioklonie są spontanicznie i nie zawsze, u mnie to jest coś stałego, jak tylko się położe czuję że zaraz mną szarpnie, i tak codziennie normalka. Muszę coś z tym zrobić więc nie zaliczam się do zdrowych ludzi.

 

Byłem u psychiatry, przepisał lekki antydepresyjne i uspokajające, brałem przez 2 miesiące i załuję bo nic nie pomogło. Nie pasowały do mojego problemu.

 

Ten neurolog przepisał mi Propranolol 3x1 i Sympramol 1x1 na noc. Niby troche pasuje ten Propranolol bo on obniża zapotrzebowanie serca w tlen, a ja muszę ciągle na dwór wychodzić, czuję że wtedy się ono uspokaja i zasypiam normalnie. Ale bez badań nie wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×