Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobra nowina


NN4V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w 2015 roku łódzki oddział CPK [Centrum Praw Kobiet - pomoc dla ofiar przemocy. dop. N4VV] dzięki ministerialnym pieniądzom zapewniał podopiecznym nie tylko specjalistyczną opiekę psychologiczną. - Mogliśmy przydzielać kobietom w szczególnie trudnej sytuacji bony towarowe, niektórym opłacaliśmy trzymiesięczny wynajem mieszkania. Niejednej z nich pomogło to podjąć decyzję o odejściu od sprawcy przemocy - mówi Głogowska. - Tylko w ubiegłym roku z naszej pomocy skorzystało 700 pań, około pięciuset z nich ma sprawy w sądzie - wylicza. Dzięki darmowym poradom prawniczek kobiety mogą uregulować swoje sytuacje prawne, starać się o alimenty i wyroki za stosowanie przemocy. Żadnej nie stać na samodzielne opłacenie takich usług.

 

W listopadzie Centrum kolejny raz złożyło wnioski do Ministerstwa Sprawiedliwości. Projekt opiewał na prawie 650 tysięcy złotych. Osobne wnioski złożyły oddziały CPK w Warszawie i Gdańsku. Wszystkie oddziały dostały odpowiedź, że funduszy im nie przyznano. W uzasadnieniu, na które trzeba było czekać ponad miesiąc, Ministerstwo Sprawiedliwości napisało, że CPK zawęża pomoc do określonej grupy (czyt. kobiet), a resortowi zależy na pomocy kompleksowej.

=>

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,20051591,resort-zbigniewa-ziobry-nie-dal-pieniedzy-kobiety-na-bruk.html

 

Przyznano za to fundusze czcigodnemu ojcu dyrektoru Rydzyku.

Zresztą okrutnie mało - ledwo 27 baniek.

Ziobro jest mądry i dobry i na pewno da jeszcze kaskę ojcu dyrektoru.

Bądź mądry jak Ziobro - daj kaskę ojcu dyrektoru.

===>

Fundacja "Lux Veritatis"

Bank Pocztowy S.A. O/Toruń

65 1320 1120 2585 4660 2000 0002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki takim ruchom Pisuary same się pogrążają. Miejmy nadzieje, ze dobrzy ludzie się zrzuca na te ośrodki.

Ewentualnie wreszcie zrobią to:

[videoyoutube=2h9zNR2NA4U][/videoyoutube]

 

... tylko zapomnieli o przeprosinach - PiS wszak pismem stoi: Przeproście i Spierdalajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za PO obcięli fundusze na hospicjum w Warszawie zajmujące się bezdomnymi śmiertelnie chorymi (była zrzutka w kościele), a znalazły się pieniądze na badanie literatury gejowskiej. I co? Też potrafię napisać taką dobrą nowinę.

Raczej bajkę. Swoją droga ciekawe, co to jest "literatura gejowska". Jeszcze tego nie słyszałem.

Pomijając już kretyńskie tłumaczenie wszystkich debilizmów: "bo PO to zrobiła to i tamto".

Nie obchodzi mnie, co zrobiła PO. Zupełnie mnie ta formacja nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za PO obcięli fundusze na hospicjum w Warszawie zajmujące się bezdomnymi śmiertelnie chorymi (była zrzutka w kościele), a znalazły się pieniądze na badanie literatury gejowskiej. I co? Też potrafię napisać taką dobrą nowinę.
Wobec tego gwałćmy kobiety, bo w 1018 roku, po zajęciu kijowa, Bolesław Chrobry zgwałcił księżniczkę Przecławę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wpis zgodny z tematyką forum. :-)

 

A ja nie mam nic przeciwko badaniu literatury gejowskiej. Ktoś to musi zbadać. Jeśli ci ludzie by się z tego całkowicie wywiązali to czemu nie. Gorzej jeśli to przekręt i ich praca nic nie wniesie. Lepsze takie rzeczy niż to co dostaję co dzień na Onecie w stylu nowoczesne metody mycia zębów, czy 7 rzeczy których nie wiedziałeś o myciu naczyń.

 

Rydzykowi kasa się przyda. Jaki kraj taki Osho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za PO obcięli fundusze na hospicjum w Warszawie zajmujące się bezdomnymi śmiertelnie chorymi (była zrzutka w kościele), a znalazły się pieniądze na badanie literatury gejowskiej. I co?
To wtedy trzeba załozyc o tym temat, takie zachowania należy pietnowac. Niezaleznie z jakiej strony politycznej się wywodzą. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina jest tak że naczelny alimenciarz III RP został honorowym gościem na kongresie kobiet i dostał gromkie prawa, zaprawdę dziwne te nasze feministki że gloryfikują niepłacenie alimentów a Duda który dał kobietom( ale na pewno nie feministkom) 500 zł na dziecko został wygwizdany.

http://niezalezna.pl/80388-dziwactwo-na-kongresie-kobiet-zalozyly-torby-na-glowy-do-powiedzenia-nic-nie-mialy

Panie z kongresu uważają że w Polsce panuje mentalny a wkrótce i prawny szariat i dlatego założyły torby na głowę, a przecież one są zwolennikami pokojowego islamu i mulkti kulti. Cały ten feminizm we współczesnym wydaniu jest dla mnie nie zrozumiały to po prostu zwykle zlewaczenie a nie żaden feminizm a feministki nie reprezentują kobiet tylko lewicowe lobby albo partie polityczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziobro jest mądry i dobry i na pewno da jeszcze kaskę ojcu dyrektoru.

Bądź mądry jak Ziobro - daj kaskę ojcu dyrektoru.

===>

Fundacja "Lux Veritatis"

Bank Pocztowy S.A. O/Toruń

65 1320 1120 2585 4660 2000 0002

Mało tego, jeszcze można było 1 procent podatku przeznaczyć na fundację Nasza Przyszłość. Ojciec dyrektor doi kaskę ze wszystkich możliwych źródeł. :mrgreen: Smutne jest to, że ten szarlatan tylu ludzi w bambuko zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ciekawe, co to jest "literatura gejowska". Jeszcze tego nie słyszałem.

 

To się dokształć.

 

Pomijając już kretyńskie tłumaczenie wszystkich debilizmów: "bo PO to zrobiła to i tamto".

 

To nie są debilizmy, tylko pokazywanie obłudy PO, która piętnuje coś, co sama robiła i dziennikarzy, którzy nagle odzyskali na wiele rzeczy wzrok, na przykład po 9 latach odkryli, że telewizja publiczna jest prorządowa.

A mi akurat chodzi o to, że każda władza komuś tnie, a komuś daje i że zawsze można znaleźć przykłady do tendencyjnego zestawienia.

 

A ja nie mam nic przeciwko badaniu literatury gejowskiej. Ktoś to musi zbadać.

 

Najlepiej jeszcze spenetrować.

 

Nie obchodzi mnie, co zrobiła PO. Zupełnie mnie ta formacja nie interesuje.

 

Nie dziwi mnie to. Wiele rzeczy musi Cię nie interesować, biorąc pod uwagę Twoje jednostronne i nieobiektywne postrzeganie różnych kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krajach pierwszego świata statystycznie częściej zdarza się przemoc kobiet wobec mężczyzn dlaczego im nie udziela się porad prawnych itp. na koszt państwa?

ps nie podoba mi się czy to wydają kasę na to czy na tamto i tak to niesprawiedliwe

co robi z pieniędzmi TA BANDA ZŁODZIEI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×