Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

każdy się masturbuje, czemu chcesz to rzucić?

Dlatego że nie robię tego tak jak każdy czyli z co najmniej z kilkudniowymi przerwami dla zaspokojenia naturalnego popędu ale dwa razy dziennie pod wpływem przymusu psychicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dziennie to nie jest wcale tak dużo. I co oznacza przymus psychiczny?

 

Masturbacja staje się nałogiem, kiedy np. robisz to mimo że nie czerpiesz tego przyjemności, kiedy zawalasz pracę lub inne ważne sprawy bo się masturbujesz, kiedy nie śpisz ze swoją dziewczyną/żoną/partnerem, bo wolisz sam sobie zrobić dobrze.

 

Naturalny popęd to u niektórych codziennie, co parę dni, raz na miesiąc lub nigdy. Nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dziennie to nie jest wcale tak dużo. I co oznacza przymus psychiczny?

 

Masturbacja staje się nałogiem, kiedy np. robisz to mimo że nie czerpiesz tego przyjemności, kiedy zawalasz pracę lub inne ważne sprawy bo się masturbujesz, kiedy nie śpisz ze swoją dziewczyną/żoną/partnerem, bo wolisz sam sobie zrobić dobrze.

 

Naturalny popęd to u niektórych codziennie, co parę dni, raz na miesiąc lub nigdy. Nie ma reguły.

 

Przymus psychiczny w moim wypadku oznacza że gdy chcę to ograniczyć czuję narastający z czasem dyskomfort. Czerpię z tego przyjemność ale zawalam studia, wiem że nie ma sensu teraz szukać pracy bo nawet z wklejaniem ogłoszeń do katalogów internetowych mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×