Skocz do zawartości
Nerwica.com

Młody,piękny,bogaty,zdrowy


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jest obraz dzisiejszego człowieka.Czy wśród nich jest miejsce na biednych,starych chorych ?

Przecież wystarczy włączyć telewizor,otworzyć internet.Kult piękna,młodości,zdrowia i wiecznej zabawy jest aż,nagminny.

Czy ludzie tacy jak ja i mi podobnych,czyli przed 40.Chorzy,nie piękni,nie bogaci mają miejsce w tym świecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, eee, obudz sie z tego snu. Życie to nie bajka. :shock::mrgreen: Nie czytales ze podobno Madzia G. bierze Xanax? A wiesz ilu lekarzy jedzie na antydepresantach...a kasy maja jak lodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzi, piękni, bogaci też zapadają na choroby , plusem jest dostęp do badań i drogiego leczenia, ale co z tego, rak to rak, wózek to wyrok itd. Czasem nie są w stanie pomóc naświetlania, b17 ani eksperymentalne terapie, a schodzenie ze świata z myślą, że trzeba zostawić wielki majątek? niefajne :]

Czy ludzie tacy jak ja i mi podobnych,czyli przed 40.Chorzy,nie piękni,nie bogaci mają miejsce w tym świecie ?

Tak, ludzie koło 40stki mają miejsce na tym świecie, co ma powiedzieć przedział 60 - 80 :| ?

 

Cały ten kult piękna, młodości, bogactwa w necie i tv, to gów..., na które szkoda czasu :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten kult piękna, młodości, bogactwa w necie i tv, to gów..., na które szkoda czasu :pirate:

Aj tam, piszesz jak biedak cebulak, z całym szacunkiem do Ciebie. Trzeba myśleć jak milioner i dążyć do zarabiania hajsu, wtedy będzie Cię stać na przedłużanie sobie życia. Obecnie dokonuje się takich fascynujących odkryć, że aż chciałbym żyć jak najdłużej, by o nich usłyszeć.

 

 

A brzydota jest piękna. Taka piękna.... Tak samo jak wszelkie nieidealności, "pęknięcia". Najbardziej fascynujące...

Szkoda, że owsik tego nie przeczyta. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tacy ludzie są jak rozmowy o śmierci, nie myśli się o nich, a nawet ich prześmiewa, dopóki dla kogoś nie stanie się to czymś osobistym, wtedy nagle potrzebuje się kogoś kto przez to przechodzi i pomoże się odnaleźć. Wszędzie nam się doradza jak rozwijać swój potencjał i odnosić sukcesy, a nie mówi, że każdy ma ograniczenia i powienien się akceptować takim jaki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba myśleć jak milioner i dążyć do zarabiania hajsu, wtedy będzie Cię stać na przedłużanie sobie życia.

 

A jak "nie idzie", albo się nie chce dążyć do tego by mieć jak najwięcej pieniędzy? Bo wystarczy to co jest? Wtedy właśnie pojawiają się myśli przytoczone w pierwszym poście. Ale uj z tym

- najlepiej machnąć ręką na takie myślenie, twardo obstaje przy tym co napisałem, nawet jeśli jest cebulackie :D :D

Chodziło mi o to, że tematy i strony w necie poświęcone temu, że ktoś zrobił sobie twarz, powiększył cycki i zamiast 60 lat które ma, wygląda na 57, są gówno warte - mało tego, są to tak nic nie warte sprawy, że szkoda się schylić i napisać tam jakikolwiek komentarz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba myśleć jak milioner i dążyć do zarabiania hajsu, wtedy będzie Cię stać na przedłużanie sobie życia.

 

..się nie chce dążyć do tego by mieć jak najwięcej pieniędzy? Bo wystarczy to co jest?

To jest dobrze.

 

...Chodziło mi o to, że tematy i strony w necie poświęcone temu, że ktoś zrobił sobie twarz, powiększył cycki i zamiast 60 lat które ma, wygląda na 57, są gówno warte - mało tego, są to tak nic nie warte sprawy, że szkoda się schylić i napisać tam jakikolwiek komentarz :mrgreen:

Takie wzorce kulturowe - determinują przeciętność. Nie ma przymusu, by im ulegać. Nie ma przymusu, by zadawać się z tymi, co im ulegają.

 

Obczaj wątek obok, gdzie się jaramy starszymi facetami ;) ....

Ty się jarasz. Mnie faceci nie pociągają wcale. W przeciwieństwie do urodziwych, inteligentnych kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tak, że w dzisiejszym świecie, zawsze liczy się to, co jest wygodne i z pozoru piękne.

Zawsze ktoś będzie chciał widzieć ludzi o dobrym wyglądzie, z super posadą i kasą. Ludzie słabi, biedni, chorzy, którzy są tak samo, a może bardziej ważni, są odpychani na bok.

W ogóle w dzisiejszych czasach, uczucia, sumienie, wartości, szacunek, prawda, sprawiedliwość, stają się coraz mniej ważne, dla zysku, posiadania i korzyści.

Ludziom się pomieszało w głowach, przez obecne czasy i lepiej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, rozwijasz się, tytuł tego wątku jest całkiem chwytliwy. ;)

 

Jeśli chodzi o mitologię sukcesu, to polecam na odtrutkę tę stronę.

https://www.facebook.com/magazynporazka/

Tutaj w artykule są ich memy- dla tych, którzy nie mają fejsa.

http://natemat.pl/178789,nie-dla-coachow-i-mediow-life-stylowych-magazyn-porazka-jest-satyra-na-swiat-wymyslany-przez-media-i-agencje-reklamowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry magazyn :smile:

 

Dorzuciłbym do tego http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/23556791/coaching-szarlataneria-czy-sposob-na-zmiane-zycia :mrgreen:

Tu się nie ma nad czym zastanawiać tylko zmienić psychologa na kołcza :pirate:

Chodzisz do psychologa - to coś z tobą nie tak, chodzisz do coacha - jesteś git, a jeszcze lepiej samemu zostać takim poganiaczem szczurów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma pomysła to można na byle głupocie zarobić. czego dowodem są powyższe memy z porażką.

 

Monster6 napisał(a):

Nie mam zamiaru patrzeć się na innych tylko robić swoje.

 

sensownie. przynajmniej się nie wykończysz w pogoni za czymś, co ostatecznie może okazać się żartem z nas wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren,a Ty jesteś.Młoda,piękna i bogata :mrgreen: ?

 

Nie, nie i nie. ://

Młoda i piękna przynajmniej byłam kiedyś, bogata nigdy, żeruję na rodzinie, bo wysokość mojej pensji sytuuje mnie w sferze ubóstwa (tzn. wydaję wszystko na bieżące potrzeby, nic nie oszczędzam). Ale nie narzekam, jakoś sobie póki co żyję. I cieszę się, że mam pracę, którą można wykonywać, nawet kiedy się zdycha w depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też żyję biednie, skromnie, bo nie stać mnie na lepsze życie.

Ja bym bardzo chciał coś oszczędzać, ale nie mam z czego. Nie da się nazbierać iluś tam pieniędzy z marnej pensji, emerytury, bo nie ma z czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren,a Ty jesteś.Młoda,piękna i bogata :mrgreen: ?

 

Nie, nie i nie. ://

Młoda i piękna przynajmniej byłam kiedyś, bogata nigdy, żeruję na rodzinie, bo wysokość mojej pensji sytuuje mnie w sferze ubóstwa (tzn. wydaję wszystko na bieżące potrzeby, nic nie oszczędzam). Ale nie narzekam, jakoś sobie póki co żyję. I cieszę się, że mam pracę, którą można wykonywać, nawet kiedy się zdycha w depresji.

 

Młodość to pojęcie względne :D dla mnie kobieta jest młoda do 55 roku życia,potem jest już wiek mocno średni.Tak więc jak masz lat 45 jesteś jeszcze w sile wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ranking miliona najbiedniejszych Polaków (...) Wielu z nich myśli o emigracji na cmentarz."

Cudowne :D

 

Dorzuciłbym do tego http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/23556791/coaching-szarlataneria-czy-sposob-na-zmiane-zycia :mrgreen:

Tu się nie ma nad czym zastanawiać tylko zmienić psychologa na kołcza :pirate:

Chodzisz do psychologa - to coś z tobą nie tak, chodzisz do coacha - jesteś git, a jeszcze lepiej samemu zostać takim poganiaczem szczurów.

A potem chodzisz na SGH uczyć studentów jak walić się po mordach :lol:

 

Żeby mieć fajne kobiety nie trzeba mieć super wysportowanego ciała,super samochodu oczywiście to zwiększa szanse ale są rzeczy ważniejsze od tego.

Z drugiej strony to też zwiększa szanse na to, że wśród kobiet Tobą zainteresowanych znajdą się też te, które lecą tylko na dobra materialne i dobry wygląd. Więc przynajmniej w tej kwestii, zarówno bogactwo, jak i bieda mają swoje plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×