Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


sabcia

Rekomendowane odpowiedzi

witam znalazlam sie na tym forum gdyz szukalam jakiejs porady na internecie. Mam 18 lat i cierpie na depresje od jakis 2 lat. Powtarzajace sie stany depresyjne niszcza mi zycie. Mam coraz czestsze npady lekowe. A kiedy przychodzi tzw rozowy okres smieje sie ze swoich problemow. Wszyscy mysla ze jestem leniwa i poprostu nic nigdy mi sie nie chce. A kiedy popadam w coraz wiekszy dolek dzieja sie ze mna przykre rzeczy. Dzisiaj jestem w najgorszym stanie od jakiegos pol roku. Prawie 3 tyg nie wychodzilam z domu :cry: malo sypiam i przestalam patrzec w lustro a najgorsze jest to ze nie mam komu o tym powiedziec zeby nie mysleli ze jestem wariatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj , nie przejmuj sie slowami innych , teraz skup sie tylko na sobie , miej w d..pie to co inni mysla ty mozesz tylko dazyc do tego zeby byc zdrowomi rob to dla siebie a nie dla innych , tu na forum nikt cie nie potraktuje jak wariatke bo jakby tak bylo to by znaczylo ze tutaj na forum mamy wariatkowo.. nie jestes i nie bedziesz sama my tu wszyscy stwarzamy ciepla atmosfere , czuj sie jak u siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile:

Czuje się podobnie jak ty, niestety... lecz zmuszam się by wychodzić z domu na uczelnie. Jak jestem w domu w weekend to zajadam swój nastrój i poczucie beznadziejności.

 

Nie mam z kim o tym pogadać, bo tak naprawdę to nikt mnie nie rozumie z mojego otoczenia... a poza tym wstydzę się mówić o swoich uczuciach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć sabcia. Miło Cię poznać.

 

No, Słoneczko, chyba najwyższy czas, aby przestać udawać - właściwie niby robisz to dla innych, ale czy oby na pewno nie unikasz w ten sposób przyznania się przed samą sobą, że potrzebujesz pomocy? Jesteś pełnoletnia. Możesz sama zgłosić się do lekarza w tej sprawie i sama podjąć leczenie. Nie potrzebujesz czyjejś zgody czy akceptacji. A jeśli bardzo obawiasz się reakcji otoczenia, nikt przecież nie musi o tym wiedzieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×