Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica trudno pomocy


najkej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wiec tak mam 20 lat choruje na nerwice natrectw, wmawiam sibie rozne rzeczy,dzisiaj (wczoraj)przysnily mi sie koty sprawdzilem w senniku ze to jest falszywi ludzie, dzisiaj w pracy gosciu ktory mnie chwalil kilka razy kazal mi robic na innym stanowisku pracy lecz ja odmowilem,szef uslyszal glosne gadanie i zawolal tego kolege i on tam powiedzial raczej to bo pozniej szef mnie wezwal i kazal robic na tym stanowisku czy to jest dla was falszywa osoba ? Bo mam drugie podejrzenie kiedys bylem mlody oszukalem kilka osob w internecie falszywe dane itp.z pewnym oszukanym do dzisiaj trzymalem kontakt bo mu oddawalem pieniadze lecz tu juz pojawiaja sie mysli ze kiedys uzylem falszywych danych to ktos za mnie poniosl kare i teraz bedzie probowal mnie zabic w ramach zemsty,mialem dzisiaj pisac do tego oszukanego co do dzis oddawalem pieniadze czy ktos byl nie pytal o mnie lecz powsztrzymak mnie ten sen jak myslicie ? Czesto mi sie zdarzaja sny znaczy znaczenie w senniku i ma to zwiazek z ta moja wkretka zemsta zabicie ? Jak myslicie sny sie zdarzaja z tego ze mysle tak czy jak ? Bo nie wiem naczytalem sie ze sa przesadne sny nie wiem moja klowa eksploduje zaraz pomocy ! Prosze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wierz w senniki, bo to bzdury.

Po drugie masz klasyczną nerwicową wkrętkę, że po tym, co zrobiłeś ktoś Cię zabije.

Bierzesz leki albo chodzisz na terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×