Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy rzeczywiste czy urojenia somatyczne?


mark123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przewód pokarmowy może dawać takie objawy?:

 

- odczucie, jakby fragment przełyku czasem stawał się poziomy i pofalowany, w wyniku czego powietrze z żołądka ma znacznie utrudnioną drogę do przebycia, by się wydostać

- mój przełyk czasem wydaje dźwięki, jakby otwierać jakieś stare drzwi ze spróchniałego drewna, które zaraz urwą się ze spróchniałych zawiasów

- czasem w kilka minut następuje przejście od uczucia sytości do uczucia głodu, jedzenie sobie siedzi w żołądku i nagle "znika"

- odczucie, że czasem połknięte powietrze po dostaniu się do żołądka staje bardzo masywne, cięższe od pokarmu i wędruje pod niego oraz jest bardzo twarde

- odczucie, że tzw mięśnie zwieraczy przełyku ulegają rozluźnieniu tylko wtedy, gdy napnę mięśnie rąk i klatki piersiowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- odczucie, jakby fragment przełyku czasem stawał się poziomy i pofalowany, w wyniku czego powietrze z żołądka ma znacznie utrudnioną drogę do przebycia, by się wydostać

- mój przełyk czasem wydaje dźwięki, jakby otwierać jakieś stare drzwi ze spróchniałego drewna, które zaraz urwą się ze spróchniałych zawiasów

- czasem w kilka minut następuje przejście od uczucia sytości do uczucia głodu, jedzenie sobie siedzi w żołądku i nagle "znika"

 

Też tak mam :/ Myślę, że może to być dosyć normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×