Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


mathaus1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Mateusz 1989 Rocznik .Depresja letka obsesja maniakalna ale bezpieczna:), Nerwica natręctw,Nerwica Lękowa. Brzmi może strasznie ale można powiedzieć że leki antydepresyjne pomogły mi na to. Depresja dopadła mnie w wieku 21 lat na początku było kiepsko ale po udaniu się do lekarza jest wiele wiele lepiej a wiec witam i dołączam sie do grona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wyglądają moje objawy na dzień dzisiejszy pozytywnie nastawiony do życia do pracy.Po pracy zajmuje się zwierzętami ogrodem mało strasu , od czasu do czasu jakiś lęk :) nerwica natręctw w chwilach gdy ktoś mnie zdenerwuje lecz staram się też sam z tym walczyć nie tylko lekami.Ogólnie jestem na lekach i to na sporej dawce na 5 lekach:).Przed braniem leków masakra wkręty wmawianie sobie nie wiadomo czego lęki masakryczne sam nie wiedziałem co się ze mną dzieje a było zawsze wszystko ok przyszło nagle powolutku lęki a potem z dnia na dzień coraz gorzej uzależnienie od diozepinki:) do tego alkohol i tak codzienie nie mówiąc nikomu co mi dolega .Aż zgłosiłem sie do Psychiatry i na terepie do Psycholog i tak jakoś wyszłem z tego ale wiem że to tylko dzięki lekom jest dobrze ale staram się tez sam z tym walczyć Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×