Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie mi proszę.


Kuba01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Jakub, mam 15 lat, mieszkam w Niemczech od trzech lat i potrzebuję waszej pomocy. Czasami jestem smutny i bywa, że często jestem smutny. Czuję się zestresowany i boję się, ale nie wiem czego. Wszystko zaczęło się od lutego, gdy co jakiś czas kłóciłem się z najlepszym przyjacielem i zdarzyło się parę rzeczy. Chce mi się płakać tak bez powodu, siedzę jestem zdołowany, zestresowany i smutny i chce mi się płakać. Ale nie znam powodu, dlaczego tak się czuję. Nawet teraz podczas pisania płaczę, boję się o moich rodziców robią dla mnie i dla mojej siostry wszystko, pracują bardzo ciężko i boję się, że ich stracę. Ja po prostu nie wytrzymuję tego. Bardzo bym chciał im pomóc i zrobił bym dla nich co się tylko da. Też nie mam przyjaciół, nie mam się komu zwierzyć, z dnia na dzień czuję się bardziej zestresowany i smutny. Pomóżcie mi proszę. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kubo,

Jesteś jeszcze młody i najlepsze na razie co dla rodziców możesz zrobić to pomagać im odrobinę w domu, szanować rzeczy na które pracują, być grzecznym, dobrze się uczyć w szkole itp. Jaki był powód kłótni z Twoim kolegą ? Jak długo się znacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×