Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić ?


Adams111

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam 25 lat facet, no i tak mam orzeczenie o grupie niepełnosprawnośći z jakimiś tam symbolami w stopniu lekkim. Wszystko zaczeło się od zawrotów głowy po 18 nastce mojego kuzyna no wiadomo kręćiło mi się w głowie na 2 dzień wiadomo myślałem że to normalne jednak to wszystko trwało aż tydzień czasu gdy przeszło. Powróciło jakieś 3 msc pózniej zawroty jednak nikt zaden lekarz i psychiatra u którego się leczę nie powiedział mi czy to nerwica czy coś innego, jednak sądząc po objawach to chyba tak miewam głupkowate napday ataku chwilowego smiania się i mówienia różnych głupich słów w takim jakby chwilowym podnieceniu i tak jakby to mijało po 5-10 minutach. Jednak najgorsze jest to że mam ciągłę zawroty głowy wczesniej to było ciągłę wirowanie a teraz jest to w formie tak jakbyoponionego obrzu i tak jakby chwiał mi się obraz lekko w górę i w dół i na boki ale da się to wytrzymać. Lekarz przepisał mi chloropotixen 15 mg jednak czułem się po tym otłumaniony i ospały. Ale zastanawia mnie jeszcze jedno czy te zawroty głowy to jednak nie jest przyczyna uszkodzonego błędnika ? Jak myślicie ? Nie wiem czy jeszcze próbować kurację typ psychotropem czy jednak udać się do lekarza, co radzicie ? Wiem jak człowiek jest oceniany gdy ludzie wiedzą że zażywa takie leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak człowiek jest oceniany gdy ludzie wiedzą że zażywa takie leki.

 

Biorę "takie" leki od 11 lat, czyli przez większość mojego życia i mogę Ci zagwarantować, że nikt Cię nie będzie oceniał, póki mu o tych lekach nie powiesz. Jeśli leki pomagają, to powinno się je brać, robisz to dla siebie, a nie dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mojemu lekarzowi psychiatrze nie przegada, zapisal mi ten lek i twierdzi ze jest nie szkodliwy, zastanawiam sie nad zmiana lekarza bo chyba zwykly neurolog czy lekarz rodzinny mi leku zmienic nie moze. No a w tym wszystkim chyba najgorsze jest to ze nie moge sie napisc alkoholu bo to w sumie uaktywnilo mi to schorzenie troche zaluje bo inni w tym wieku bawia sie i moga a ja niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×