Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zakończyć związek z zazdrosną partnerką?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Kuba i mam 20 lat. Mam problem z którym nie mogę sobie sam poradzić i szukam pomocy.

 

Chodzi o zakończenie związku z moją obecną partnerką. Jestem z nią 5 lat. Jest to osoba w moim wieku. Pierwsze lata naszego związku były udane jednak już wtedy zauważyłem, że moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna, w takim stopniu że nie pozwalała mi pisać do dziewczyn z uczelni nawet gdy chciałem się zapytać tylko o godziny zajęć.

 

W ostatni rok bardzo często się kłóciliśmy, praktycznie ciągle. Nie jestem bez winy ponieważ podczas kłótni używałem najbardziej wulgarnych słów. Zdarzały się też kłótnie w których atakowaliśmy się ponieważ dziewczyna nie chciała opuścić mojego mieszkania i próbowałem na siłę ją z niego wyciągnąć.

 

Dowiedziałem się niedawno, że o wszystkich kłótniach z wszystkimi szczegółami opowiadała ona moim znajomym (a dokładniej dziewczynom moich kolegów). Jedna z osób której to wszystko mówiła postanowiła mnie o tym poinformować i okazało się, że moja dziewczyna oprócz opowiadania o naszym życiu prywatnym prawdopodobnie nagrała też nasze kłótnie (nie wiem czy film czy same audio). Dodatkowo dowiedziałem się, że ma ona dostęp do wszystkich moich kont społecznościowych oraz mailów i w ten sposób sprawdzała mnie.

 

Do tego wszystkiego od 2 tygodni nie ma miesiączki (mówiła mi, że bierze tabletki antykoncepcyjne). Pytałem się, czy jest w ciąży i mówiła, że robiła test i że nie jest ale nie chcę mi tego pokazać na własne oczy. Obawiam się, że może mnie okłamywać. Czy jest jakiś sposób aby się o tym dowiedzieć?

 

Zdecydowałem się, że nią skończę ale obawiam się, że sytuacja może wtedy eskalować i coś zrobi. Mam obawy, że może udostępnić gdzieś w sieci materiały z naszych kłótni. Oczywiście wiem, że ja też mam winę, ale to o wiele większy temat. Co powinienem w takiej sytuacji zrobić? Czy powinienem się w jakiś sposób zabezpieczyć lub przygotować? W tej chwili normalnie z nią rozmawiam, traktuje mnie jakby nigdy nic nie było i byśmy się kochali jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsesyjna ta zazdrość. Teraz żyjesz w obawie, że po zakończeniu relacji udostępni te kłótnie w internecie, tak? Jak zechce to opublikuje, nie można tego zabronić, pełna wolność internetowa, może nawet wyciąć fragmenty i przedstawić Cię w niekorzystnym świetle, tak by wina wskazywała tylko na Ciebie i też nic z tym nie zrobisz.

 

Przed zerwaniem posprawdzałbym cichaczem gdzie trzyma te nagrania, foldery na dyskach, pendrivy, telefon itd.

Wydaje się, że nic więcej nie da się zrobić, zależy jeszcze co tam było na tych nagraniach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbyś spróbować jej powiedzieć - bez owijania w bawełnę i prosto w oczy - że nie chcesz z nią być? Jest osobą dorosłą, niezależnie od tego jak infantylnie się zachowuje, więc nie sądzę, że powinieneś obchodzić się z nią jak z jajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie namów ją na rozbierane zdjęcia, i jak bedzie chciala cos udostepnic w necie, zagroź jej że wtedy pokażesz jej zdj. wiem że to brutalne, ale trzeba byc bezwzględnym zeby sobie poradzić. bedziesz mial haka na nia, oczywiscie zdjec nigdy nie uzyjesz bo to swinstwo, ale chodzi o szantaż zeby sie zabezpieczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrania może mieć i co z tego nie jesteście małżeństwem żeby to stanowiło np. dowód do rozwodu. Umieszczenie tego w necie bez twojej zgody jest karalne z powództwa cywilnego. Ciąża to problem skoro raczej nie planujesz życia z nią na teraz ale możesz zawsze być dobrym ojcem jeśli będziesz interesował się dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiecie komu ona mowila,moze własnie przyjaciolkom? Łykacie co koles w necie napisze-chyba sie obawia co dziewczyna mozna ujawnic skoro chce uciec bo ma nagrania :mrgreen: A poza tym rozumiem ze Wy ze swoimi znajomymi rozmawiacie tylko o polityce, a spraw prywatnych nie poruszacie hahahaha. :mrgreen::lol::lol::lol::lol: Smiesza mnie tacy jak Wy albo panien nie maja albo sa z jakimis dwa mce i sie uwazaja za ekspertow lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiecie komu ona mowila,moze własnie przyjaciolkom? Łykacie co koles w necie napisze-chyba sie obawia co dziewczyna mozna ujawnic skoro chce uciec bo ma nagrania :mrgreen: A poza tym rozumiem ze Wy ze swoimi znajomymi rozmawiacie tylko o polityce, a spraw prywatnych nie poruszacie hahahaha. :mrgreen::lol::lol::lol::lol: Smiesza mnie tacy jak Wy albo panien nie maja albo sa z jakimis dwa mce i sie uwazaja za ekspertow lol.

 

Nie łykamy :D wbrew pozorom i z tego co on pisze to ona chce za wszelką siłę z nim być ( być może łapanie na dziecko) a on chce odejść. I oczywiście my zaczynamy pogawędki o polityce a kończymy na ..... :D:D bo taka jest natura ale ci bardziej rozgarnięci nie chwalą się ze szczegółami . Ja swoją nagrywałem ale miało to być jako dowód w sprawie i żeby udowodnić jak mało rodzina dla niej znaczy i dzieci a jak bardzo się liczy kochaś i jego słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vlad1974, to wlasnie nagrywa go i facet dostal nerwicy czyli aniołem nie jest, stad histeria. Owszem uciec zawsze mozna od kazdego z byle jakiego powodu, jak ktos ma ochote to nie ma co ciagnac na sile. A jakimi szczegolami? Przeciez nie opowiada co sie dzieje w lozku tylko ze sie kłoca. :shock: A co do dziecka jak bedzie to sie okaze za 9 mies, mozn zrobic badania na ojcostwo itd. co to za problem, a jak sie idzie do lozka z dziewczyna to chyba wiadomo ze wpadka moze byc nawet jak sie czlowiek zabezpiecza. Alimenty zaplaci i tyle, w Pl jakies 40% tak zyje i nie popelnia z tego powodu samoboja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiecie komu ona mowila,moze własnie przyjaciolkom? Łykacie co koles w necie napisze-chyba sie obawia co dziewczyna mozna ujawnic skoro chce uciec bo ma nagrania :mrgreen: A poza tym rozumiem ze Wy ze swoimi znajomymi rozmawiacie tylko o polityce, a spraw prywatnych nie poruszacie hahahaha. :mrgreen::lol::lol::lol::lol: Smiesza mnie tacy jak Wy albo panien nie maja albo sa z jakimis dwa mce i sie uwazaja za ekspertow lol.

Czyżby projekcja urażonej vaginy dentaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym rozumiem ze Wy ze swoimi znajomymi rozmawiacie tylko o polityce, a spraw prywatnych nie poruszacie hahahaha.....

Niektórzy mają wiele ciekawszych tematów niestety. Pustakom pozostają plotki, bo nic innego nie mają.

 

....Smiesza mnie tacy jak Wy albo panien nie maja albo sa z jakimis dwa mce i sie uwazaja za ekspertow lol.

Chcesz się licytować? - przegrasz z kretesem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×