Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy mozna jesc tunczyka podczas brania moklobemidu?


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej chodzilo mi o to czy tunczyk stanowi jakies powazne zagrozenie, reszty produktow wlasciwie nie spozywam, zadnej formy nabialu czyli sera, czekolady chyba itp. Jesli ktos powie ze to zalezy czy zjem kilo czy pastelle z tunczyka to jem kilka puszek tygodniowo jako zamiennik miesa na silke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba moge juz jesc z powrotem wszystko.. Kilka dni bylo dobrych a pozniej zaczal dzialac zupelnie inaczej niz na poczatku. Pobudzenie, i to niezbyt przyjemne +do tego dosyc silne lęki rozkrecaly sie caly czas i po dwoch tygodniach stwierdzilem, ze nie ma sensu (zeby nie bylo dodam, ze wtedy caly caly czas trzymalem restrykcyjna diete). Jest to lek, ktory dziala szybko, poza tym widzialem ze zmierza to w zlym kierunku(po kilku dniach nastapila eskalacja tego co o czym wczesniej wspomnialem). I tak slabo funkcjuje w pracy i srednio moge sobie pozwolic zeby nie bylo zle tylko jeszcze gorzej :P ... Przestaje sie chyba bawic w jakies srodki, ktore fajnie mnie pobudza czy dadza przyjemnego kopa jak np wellbutrin czy metylofenidat w pewnym stopniu maja takie dzialanie (mam na mysli siebie i subiektywne odczucia), ale stany lękowe po nich psuja to wszystko i jest jeszcze gorzej. Nastepnym razem prosze o escitalopram, ktory obok paro ma najmocnijesze dzialanie przeciwlekowe.. Jest troszke nowszej generacji wiec moze oszczedzi moich oczu (przy wiekszosci ssri mialem problem z nadmiernym, pieczeniem, lzawieniem i mruganiem.. ) Przy moklo czegos takiego akurat nie mialem(chodzi o oczy). Poza tym, ide do okulisty, gddyz mam wade wzroku, ktora jak czytalem, sama w sobie moze powodowac takie objawy //oprocz tego na problemy z oczami prawie jak reka odjal dziala starazolin(odkryty dopiero ostatnio), wiec na poczatku leczenie w razie czego moze nim nie poratuje.

 

Co do tych ryb to bym nie przesadzal ;) diete mam raczej dopieta na tip top ;) typu olej kokosowy, z pestek dyni ktory potrafi kosztowac 5dych za 250ml. Bardziej bym sie martrwil o tych co jedza za duzo kurczaka, ktorego zamienilem na indyka(za namowa dietetyka) gdyz poddane jakiejs chemii po prostu zdychaja wiec, sa czyste.. Pozdrawiam:) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×