Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


Michaśśś

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry cześć wszystkim mam na imię Michał mam 26 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokszyskim kilka lat temu zdiagnozowali u mnie chorobę dwubiegunową.Od roku rzuciłem leki i jest różnie ponoć było ze mną dziwnie bo mówiłem ludziom na ulicy że jestem magikiem i że żyję i pokazywałem im jak rymóję to mi nie wierzyli a ja ich otakowałem.Potem rodzina mnie chciała wysłać do szpitala i wezwać karetę to uciekłem i chodziłem z bezdomnymi spałem raz nie daleko dworca raz w ruinach kiedyś indziej pod mostem w tamte wakacje na działkach.Wróicłem do domu na dwa miesiące ale nikt nie chciał ze mną gadać potem trochę się nachodziłem różnie i teraz mi smutno brak sił a ciepło jest.pamiętam że kiedyś też tak szybko chodziłem i myślałem a potem siadałem i płakałem.Wyrzucili mnie z pracy po tym jak uderzyłem szefa kiedy nie wierył że jetem michał anioł.a ja naprawdę nim byłem teraz słabo pamiętam ale znam z opowieści i wiem że gdyby było tak dalej i bym nie usłyszał że policja chce za mnom jeżdzić to bym wszystkim pokazał że jestem aniołem.do szpitala nie pójdę bo leki mnie otępiają i spowalniają a gdy chciałem sobie zwalić konika to był mały i nie stawał na lekach i nie reagował nie mówiąc o spuście.chciałem się przywitać dzień dobery cześć.po szpitalu brałem plexxo rispolept i convulex ale już od roku nie biorę i nie wiem czy jest dobrze czy żle nie rozumiem tego...

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×