Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie suple żrecie i jak się czujecie


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Stracona100, tryptofan, podobno "niezle" zabije depresje ale wyczytałam ze wpływa bardzo na schudniecie, a ja jestem wieszak. Zaleca sie stosowanie 2-3 mce i przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie suple żrecie: diatomit, chlorella w tabletkach, czasem większa ilość wit. C, nieregularnie olej z pestek dyni, dziś pierwszy dzień z olejkiem CBD

i jak się czujecie: wsysa mnie otchłań albo jaka inna czeluść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, sprobuj, ma pozytywne opinie tryptofan. Ja sie dowiedziałam o tym od jednego uzytkownika, poczytałam i faktycznie -wg mnie warto sprobowac. Na razie zamowiłam relatonic polecany w tym dziale i zobacze jak zadziała, w razie czego tez sprobuje tryptofanu. Zmienili mi status w koncu na wysłane, jupii :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sól magnezowa do moczenia stóp 8) dawno nie moczyłam

Ach, jesteś kobietą :P

Ja moczyłam dzisiaj :mrgreen:

 

Co do moczenia można to robić na wiele sposobów, się albo w :mrgreen: , może też być sól magnezowa ponoć w stopach są receptory wszystkich organów, stópki mimo że się na nich stąpa są jakoś dziwnie uwrażliwione :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Neuridine to mało jedno opakowanie ja to brałem 3mce w ciut większej niż zalecana dawka,omega 3 najtaniej wychodzą Olimpu

 

Ile miesięcy powinno się to brać? Jakieś przerwy trzeba robić?

Na razie zostanę przy małych dawkach, bo tylko chce przetestować. Jeśli odczuje jakieś pozytywne skutki to zwiększę dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś w ogóle pomogło łykanie omega 3 na mózgownicę? Mam w planach suplementację tymi kwasami w dawce 3000mg - oleju rybiego, lecz obecnie suplementuję lecytynę w dawce 3600mg i czekam na dalsze efekty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×