Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pokonać nerwice ?? POMOCY!!!


Inny00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakieś 3 lata temu dopadła mnie nerwica i trwa do teraz na przestrzeni tylu lat już czasem jest lepiej czasem gorzej wiadomo

szukam pomocy tutaj na forum może ktoś z użytkowników podpowie jak sobie radzi .Doszło do tego że boję się wychodzić z domu a nawet w nim zostawać sam

od paru miesięcy boję się nawet jeździć samochodem bo podczas jazdy dopadł mnie straszny lęk jak mam prowadzić samochód to na samą myśl zaczynam się bać z domu nie wychodzę bo też się boję najgorsze jest to że boję się gdy pojadę np .samochodem i dostane ataku paniki nie wiem jak zareaguje czy będę mógł się uspokoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak ja dobrze to znam. Również choruję na nerwicę od trzech lat i teraz jest na tak wysokim poziomie, że ciężko mi wyjść z domu. A nawet jak jest moment, że czuję się lepiej fizycznie to i tak moje lęki robią swoje jak tylko wychodzę na zewnątrz i po dwóch minutach mam ochotę dzwonić na pogotowie. Ja akurat niewiele Ci pomogę, ponieważ sama sobie nie radzę, ale to głównie dlatego, że mam bardzo dużo objawów somatycznych. A jeśli chodzi o napady samego lęku to po każdym ataku, w którym już jestem pewna, że umieram, zaczynam myśleć pod koniec, że nic na to nie poradzę i się temu poddaje. A wtedy to powolutku przechodzi bo nerwica lubi jak robi nam na przekór, więc można ją troszeczkę zrobić w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×