Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mroczki, plamy, gwiazdy przed oczami


monapayne

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na niebo lub na dworze i widzę mroczki. Tak samo mam gdy wstaje z łóżka, albo gdy patrzę na coś jasniejszego. Znika wieczorem. Czy ktoś wie co to jest? Widzę wijace się kształty na niebie i boli mnie wtedy głowa. Widziałam to zawsze, ale teraz bardzo mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do okulisty żeby wykluczyć choroby oczu. Może to być migrena z aurą albo sama aura migrenowa. Ja też widzę gwiazdki/iskierki patrząc w niebo lub na coś jaśniejszego plus męty ciała szklistego. Okulistycznie byłem przebadany dziesiątki razy przez wielu świetnych okulistów. Ba! byłem nawet w klinice okulistycznej. Mówią, że albo ma to związek z degeneracją ciała szklistego (jak męty) albo mam to z nerwów. Dodam, że miałem też wiele innych badań, typu rezonans głowy, przepływy szyjne itd. Wszystko w normie więc nie wiem. Do tego szumy uszne. Przyzwyczaiłem się do tego wszystkiego i nauczyłem się to ignorować ale jest to wkurwiające. Nie mniej jednak, nasila się jeśli się strasznie zdenerwuję/zestresuję. Więc pewnie moja psychika gra tu główną rolę. Idź do okulisty, bo to najważniejsze. Ja obstawiam, że to coś jakby migrena u Ciebie skoro towarzyszy temu ból głowy ale okulista to konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wolałabym się dowiedzieć czy to normalne po lekach. Domyślam się, ze tak. Ale chciałabym żeby kiedyś mi minęły te objawy. Zwłaszcza, ze nastrój mam nawet dobry mimo ciągłego zmęczenia.

 

Leki sprawiły, ze moje zaburzenia się poglebily i potem żeby z tego wyjść brałam kolejne leki.

 

Znam rożnych lekarzy, akurat psychiatra odwiedzając niedawno i nie chciała ze mną rozmawiać o objawach, bo odmowilam brania leków.

 

Tak, uszne, pisze z ipada, on ma słownik.

 

Są tez neurolodzy.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zrobisz co uznasz za stosowne mroczki to do okulisty.

Co to są szumy ustne? Raczej uszne to do laryngologa

A jak okulista i laryngolog rozłoży ręce bo nic badanie nie wykaże to nawrotka do psychiatry.

no u mnie tak było, laryngolog, okuliści, neurolog u seria badań i wizyt u różnych lekarzy, co samo w sobie doprowadziło mnie na skraj psychiczny. Wszystkie badania wychodziły mi dobrze więc leczę się u psychola no ale to musiało się tak skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak było. A teraz choruje fizycznie bardziej niż przed leczeniem.

 

Myśle, ze mam teraz już coś z hormonami. A może miałam tez wcześniej tylko nie miałam badań.

 

Ale miałam mieć rezonans, tylko ze to znowu dużo zamieszania, poza tym się boje, ze coś wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×