Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie!


artkol8

Rekomendowane odpowiedzi

Warto by napisać kilka zdań o sobie a więc tak - moim głownym problemem jest nieśmiałość która prześladuje mnie już od najmłodszych lat i sprawia że czasem to mam już naprawde wszystkiego dosyć. A teraz jeszcze na dokładke zerwała ze mną dziewczyna :cry: to był dla mnie straszny cios jako osoby niezwykle wrażliwej nieraz już płakałem. W domu nigdy nie rozmawiało się o uczuciach a jedynie o przyziemnych sprawach nawet teraz tylko siostrzyczka wykazuje oznaki zainteresowania bo sama przeszła dużo większą tragedię a mianowicie rozwód po przeszło 8 latach znajomości ale na szczęście dzięki pomocy psychologa i znajomych jakoś wyszła z tego. Czasami to wydaje mi się że świat nie jest stworzony dla ludzi wrażliwych najlepiej mieć znieczulice na życie to wtedy łatwiej się żyje. Mój stan nie jest najlepszy odczuwam stany depresyjne i chyba mam nerwice bo jak jestem wśród ludzi to nie moge się wyluzować no chyba że znam już kogoś dłużej. Strasznie mi brakuje dziewczyny bez niej odczuwam pustkę i smutek obecnie próbuje znaleść drugą połówke przez internet bo inaczej chyba nie potrafie w związku z miomi oporami. Jedyne co sprawia że czasem moge o tym wszystkim zapomnieć to mój szeroki krąg zainteresowań począwszy od ornitologii przez fotografię do aktywnego wypoczynku: hokej, narty, rower, basen. Serdecznie pozdrawiam! i licze na zawarcie znajomości wśród osób którzy na pewno mnie rozumieją :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć artkol8. Miło Cię poznać.

 

W życiu zdarzają się momenty, gdy wszystko wali się na łep, na szyję. W takich momentach masz prawo na słabość. To, że czujesz się zagubiony, samotny, bezradny, zraniony to nic złego. Twoja wrażliwość jest zaletą, nie wadą i pamiętaj o tym w chwilach zwątpienia.

Dobrze, że jesteś. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×