Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta terrorystką?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z partnerką poniewaz nie mozemy sie dogadac, kłucimy o bardzo błache sprawy.Czasami mam wrazenie że jestem wręcz terroryzowany przez nią.

Oto przykład.

Robie rano dziecku mleko.Syn zaczyna plakac gdyz jest juz glodny.Zanim zrobie mleko dalem mu troszke soku by nie plakal.a moja partnerka wyrwala mi ten sok z reki jak jakas psychopatka z zacisnietymi zebami i polecialy wyzwiska.Czy to oznaka ze trzeba sie juz rozstac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jednoznacznie, to Ci nikt nie powie, że już tylko rozstanie jest wyjściem.

 

Trudno cokolwiek doradzić po opisaniu jednej sytuacji wyrwanej z kontekstu. Za mało info. żeby wysnuć jakiekolwiek przypuszczenia. Czy wcześniej też Twoja partnerka miała takie problemy ze złością? Czy dostrzegałeś jakieś oznaki, które mogłyby o tym świadczyć, ale ignorowałeś je?

Jesli tak jest od jakiegoś czasu, to zastanów się od kiedy takie zachowania mają miejsce. Jaka sytuacja spowodowała jakieś zmiany w jej zachowaniu.

 

Byc może to głębszy problem a być może kobieta przechodzi jakieś załamanie nerwowe. Tak czy tak, to moze warto najpierw podjąć próbę naprawienia relacji, a nie od razu "popsuło się, to wyrzucić".

Macie dziecko w końcu. Nie uważam, że dobrem dla niego byłoby tkwienie w chorej relacji za wszelka cenę, ale może warto dać szansę i spróbować stworzyc mu szczęśliwy dom?

No chyba, że już Ci nie zależy i jej nie kochasz... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze ja kocham ale jest juz tyle sytuacji ktore mialy miejsce do tego problemy w pracy, że powoli staję się oziębły.Wrucilem z pracy i nawet przepraszam nie bylo.

Nie wiem co o tym sadzic jestem wykonczony.Ostatni miesiac to spędziłem w pracy chyba ze 250 h.Jak ide z psem wieczorem po piwo to jestem wyzywany od alkocholikow.Zaden kolega nawet do mnie nie zajdzie bo zadnego nie lubi, a kochamy sie tylko jak Ona jest podpita.Masakra jakas.Mam konto firmowe na Facebooku i tam nawet kontroluje mi znajomych.Normalne to? Syna tak kocham ale to juz mnie przerasta.Karmir .przewijam.zabawiam.kapie.odciagam noska jak chory itp.

Zastrasza mnie ze sam bede go wychowywal.przeklina wyzywa.To normalne? Juz nawet nagrywam rozmowy jakby mi ktos nie uwierzyl.

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacze,ta ortografia wypala mi oczy.

Ahem,odłóżmy tryb grammar nazi na bok...

Słabo znamy sytuacje,od kiedy tak jest? Od zawsze? od miesiąca,tygodnia,roku? Wcześniej się tak zachowywała?

Przydałoby się więcej szczegółów i ogólne nakreślenie sytuacji,bo na ten moment sam sobie odpowiedziałeś - tak,kopnij ją w d... bo szkoda psychy dzieciaka i twojej.

I jeśli tak to wygląda to już go sam wychowujesz,więc tu nie ma się o co martwić : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin007, partnerka ma troche racji, a troche Ty. Nie daje sie dziecku soku, tylko szybciej sie mleko robi. Nie dziwie sie jej, bo chłopy sa czasami mało ogarniete i to wkurzajace. Natomiast jezeli wypijesz jedno piwo i wyzywa od alkoholikow,to juz cos z nią nie halo. To ze kontroluje Twoich znajomych to co z tego, jestes w zwiazku, jakbys byl sam to co innego. A co Ci to przeszkadza masz cos do ukrycia? Pogadaj na spokojnie z partnerka, widac ze kobieta troche zestresowana, moze tylko tak uwazasz ze pomagasz a mało robisz. Zapytaj w czym mozesz jej pomoc. Samo to ze siedzisz w pracy 250 godzin to znaczy ze przy dziecku az tak nie pomagasz jak twierdzisz, wiec sie jej nie dziwie ze dostaje kurwicy. Dziecko zajmuje wiecej godzin niz praca i wiecej niz 250 w mcu a na dodatek to robota 24 godziny na dobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×