Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć, co słychać? :)


Ichigo3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Nazywam się Karolina, mam 20 lat. Moja historia w wielkim skrócie wygląda tak:

 

Miałam ciężkie dzieciństwo którego prawie wcale nie pamiętam (ojciec pił). Przechodziłam już też depresje, również byłam w odpowiednim szpitalu który mi pomógł tylko na chwilę. Później nie udało mi się skończyć szkoły normalnie przez co musiałam iść zaocznie. Poznałam wspaniałego chłopaka który trwał przy mnie przez prawie 2 lata lecz już nie byl w stanie znieść mojego negatywnego myślenia i odszedł. Zostałam kompletnie sama bo tylko jemu ufałam i byłam z nim szczera, nie mam żadnych znajomych z którymi bym mogła porozmawiać bez stresu. Dzięki temu że byłam załamana do granic swoich możliwości trafiłam na to forum i dzięki niemu dostałam odpowiedź na tak długo zadawane przeze mnie pytanie 'kim ja jestem'? I stało się... Jestem DDA/DDD. Zaczęłam się zagłębiać w szczegóły i staram się jak na razie na własną rękę coś zmienić dopóki nie pójdę do specjalisty.

 

Mam nadzieję że tutaj nikt mnie nie odtrąci przez moje problemy i poznam nowe osoby :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się psychologią, technologią, czasami robótki ręczne, domek z zapałek. Lubię te rzeczy chociaż nigdy jakoś nie czułam abym była w tym dobra. Myślałam również aby pójść na studia psychologiczne ale chyba jestem zbyt słaba aby innym pomagać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ko na chwilę. Później nie udało mi się skończyć szkoły normalnie przez co musiałam iść zaocznie. Poznałam wspaniałego chłopaka który trwał przy mnie przez prawie 2 lata lecz już nie byl w stanie znieść mojego negatywnego myślenia i odszedł. Zostałam kompletnie sama bo tylko jemu ufałam i byłam z nim szczera, nie m

 

Dasz radę. To tylko zapisanie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×