Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne samopoczucie help!!!


oliwkazp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo wiem co się ze mną dzieje, generalnie wstałam z dobrym humorem i z godziny na godzinę czułam się coraz gorzej.... Aż dopadł mnie mega dół, beczalam chyba przez godzinę, poszłam spać i poczułam się lepiej, ale jak się obudziłam to poczułam dziwne otepienie, zaczęłam się czymś strasznie denerwować, czuję dziwne pobudzenie, mam jakieś chore myśli że zaraz się zabije albo coś sobie zrobię, czuję taki strach ze coś sobie dziwnego zrobię albo komuś....Jezu to jest straszne!!!! Mega się denerwuje, piecze mnie ciało i czuję się tak dziwacznie..... Natężenie leku 10/10!!!! Serce mi wali i czuję się bardzo nieswojo.... Od tygodnia biorę 15 mg Spamilan, przez dwa dni brałam parogen 10mg ale odstawiłam z powodu silnych skutków ubocznych.... Teraz się czuję mniej więcej podobnie ale te myśli... Boję się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu jakieś książki o lęku, nerwicy itd... Ale nie chciałam ich czytać, żeby się nie nakrecac dodatkowo. Ale może rzeczywiście powinnam się zaznajomić z tematem... Chodzę do psychiatry, ale z psychoterapia poki co muszę zaczekać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×