Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem w miłości


agnieszka_95

Mam zgłosić się do psychoterapeuty?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam zgłosić się do psychoterapeuty?

    • TAK
      1
    • NIE
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowa na forum, i chciałabym się dowiedzieć czy z moją sytuacją warto wybrać się do psychoterapeuty lub psychologa.

Od paru lat jestem zakochana w moim przyjacielu, zawsze kiedy się spotykamy jest wszystko okej, ale później kiedy wracam do domu nie potrafię nad sobą zapanować. Łapie mnie totalny smutek, płacze, mam myśli samobójcze. 5 lat temu stwierdzono u mnie depresję, przez pewien czas strasznie źle się czułam. Teraz jest w miarę okej, tylko wtedy kiedy o Nim myślę nasilają się objawy. Chciałam zerwać znajomość, lecz to nie jest dla mnie łatwe. Ostatnio nawet chciałam mu powiedzieć co do niego czuje, ale bałam się odrzucenia i tego że mogę go stracić. Rozmawia nam się bardzo dobrze, jest to jedyna osoba z którą się rozumiem. Mam chłopaka którego bardzo kocham, ale czasami myśle że go krzywdzę. On też ma dziewczyne.

Od zawsze uczucia tłumiłam w sobie. Co wyszło mi na złe. Ostatnio dowiedziałam się że mam nerwicę.

Zastanawiam się właśnie jak wyjść z tej głupiej miłości, i czy warto zgłosić się do psychoterapeuty.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×