Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rysunek techniczny


Natla_Miness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ukończyłem kurs rysunku na studiach o profilu: mechanika i budowa maszyn.

 

Mam cały sprzęt potrzebny do wykonywania zapisu konstrukcji. Rapidografy, szablony i różne takie gadżety dla wtajemniczonych.

 

Mogę dla kogoś wykonać pracę graficzną dowolnego obiektu. Wszystko w technicznym stylu, wg. odwiecznych zasad ukształtowanych jeszcze w ubiegłym stuleciu i zapisanych w Polskich Normach oraz pracy guru tej dziedziny, inż. Tadeusza Dobrzańskiego.

 

Narysuję cokolwiek chcesz, nowoczesne polskie lokomotywy, ale też kultowy już tabor. A może pragniesz uwiecznić urządzenia domowej elektroniki, jak twoja wypasiona wieża, lub superszybki komputer. Rower z komunii w pełnych detalach jako ozdoba pokoju? Czemu nie.

 

Rysunek techniczny mojego autorstwa to zarówno ekstrawagancka ozdoba jak i materiał edukacyjny. Jeśli pragniesz mieć oryginalny rysunek stworzony przez wykształconą w tej dziedzinie osobie zapraszam do kontaktu.

 

*Dopiero zaczynam działalność, dlatego prace wykonuję w promocyjnej cenie, która będzie obowiązywać dopóki nie rozwinę w pełni skrzydeł i nie ugruntuję swojej pozycji. Masz szansę uczestniczyć w ciekawym projekcie, zapraszam do współpracy.

 

9149ed0862aff968gen.jpg

af3cc046c411a942.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×