Skocz do zawartości
Nerwica.com

Schizofrenia,a zjawisko targeted individual, kontroli umysłu


Siddhi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od roku jestem świadomie prześladowany w ten sposób, od roku wiem, że jestem targeted idividual. Chciałem podzielić się tą wiedzą z kim tylko się da.

 

To o czym mówiła między innymi Lusesita Dolores odnośnie prześladujących ją "czerwonych" i bycia inwigilowaną to nie efekt choroby, to tylko dręczenie jej drogą nowych technologi mind control. Poza tym wiem na bank, że kilka(albo naście) osób z tego forum również doświadcza, albo -ało podobnych prześladowań, albo było po prostu zabawkami tych oprawców.

 

Przeczytajcie i obejrzyjcie co mam do powiedzenia, efekt tego co nagrałem jest żałosny (ale tak ma być - inaczej i tak bym nie potrafił, ale mam nadzieję, że to zpewni mi chociaż publikę). Jako, że na tym forum udzielam się od listopada 2006 z drobnymi przerwami pod różnymi nickami dodałem krótki komentarz do tego co wklejam na innych forach.

 

Przeżyłem prawdziwe piekło :-|:-| z powodu opisywanych prześladowań MK, publikacja tych materiałów i zaangażowanie e pomoc innym prześladowanym ma mi pomóc wyjść z tego piekła. Jak będzie, nikt nie wie.....

----

Temat ten jest całkowicie nieznany, chciałbym przybliżyć wam ten problem.

Wszystko co miałem na ten temat do powiedzenia opowiedziałem w swoich nagraniach i dokumentach, podaję tylko linki do tego materiału.

We're all connected to the Matrix.

Czytajcie, oglądajcie, wyciągajcie własne wnioski. Proszę o komentarze. Myślcie, szukajcie sami! Jeśli zależy wam na zrozumieniu tematu.

 

https://filetea.me/t1syQJWTX0fRXesseySq8OoBg Kilka transkrypcji głosów

https://filetea.me/t1sFD7TQnd4RfOieIZwRhwGgg Kontrola i inwigilacja umysłów

https://filetea.me/t1sbDtWxgE6Q8GG2pxvmytGxw Krótki wstęp do mind control

 

ewentualnie pliki można pobrać stąd:

http://s000.tinyupload.com/?file_id=50199826694764011441

http://s000.tinyupload.com/?file_id=00568583667511652183

http://s000.tinyupload.com/?file_id=69003223668782276895

 

Moje filmy na Youtube:

pierwszy (najnowszy z nich): https://www.youtube.com/watch?v=mDsfPdmw-hs

https://www.youtube.com/channel/UClg3g_fZcUttopLr0OxKQhA

 

1_handsome_enough.jpg

 

---

Peace and Love!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż stary, twój awatar dużo mów ;-) zombie...

Jeśli stać Cię na otwartość umysłu przeczytaj artykuły TECHNICZNE na ten temat, jest tego sporo w sieci, ale po angielsku. Rozumiesz: techniczne, tam jest wszystko, moja historia i teksty to prawda, ale dokumentacja powinna Cię przekonać. A kiedy będziesz już przerażony idź przekonać innych.

 

Fakt, zabrnąłeś do NAJMROCZNIEJSZEJ części internetu. Naj!

 

Dodam tylko, że jestem z zawodu fizykiem, poza tym dobrym programistą komputerowym, wiem więcej, (teraz już) widzę więcej. Przede wszystkim to o czym piszę i mówię jest technicznie możliwe, kwestią czasu było zanim stało się to faktem. Lecę na jakieś inne fora i przepraszam was, że o tym tu napisałem.

---

 

Dodam jeszcze jedno, ten temat jest wyśmiewany wszędzie, nikt w to nie wierzy (wiadomo, ciężko w to uwierzyć), ale CO DZIWNE nikogo nie interesuje to żeby przyjżeć się tej sprawie bliżej. Just think about it.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od samego wątku...

 

Dodam jeszcze jedno, ten temat jest wyśmiewany wszędzie, nikt w to nie wierzy (wiadomo, ciężko w to uwierzyć), ale CO DZIWNE nikogo nie interesuje to żeby przyjżeć się tej sprawie bliżej. Just think about it.

... to dlatego :arrow:https://pl.wikipedia.org/wiki/Konformizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówiła między innymi Lusesita Dolores odnośnie prześladujących ją "czerwonych" (...)

 

Po pierwsze ciemnoczerwonych, a nie czerwonych, bo to dwa odrębne gatunki. A po drugie w tamtych wypowiedziach wcale nie chodziło o mind control tylko o ludzi obdarzonych ciemnoczerwoną aurą (czyli przesiąkniętych na wskroś złem), której to aury nie dostrzegają przeciętni ludzie, a widzą ją jedynie Pomazańcy Boży. W repertuarze były też wrony latające po niebie (w pomieszczeniach zamkniętych), natarczywe czarne wołgi krążące po ulicach, złowrogie budynki opuszczonych szkół, windy nawiedzane przez szatana, psychiatra w spisku, dozorczyni w spisku, metale ciężkie w obiedzie u rodziny, podsłuchy w kamerze laptopa, gniazdkach elektrycznych, routerach (konkretnie marki TP-Link <- te najgorsze były), widzenia Jezusa i coś tam jeszcze, ale już zapomniałem (wszystkie tematy wiszą na forum -> szukajka). Tak się to przeważnie kończy gdy osoby z zaburzeniami psychotycznymi nie biorą leków przepisanych przez lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem stary, wiem, pamiętam, że to byli czarnoczerwoni. Lusesita być może ma schize, poza tym, że to o czym pisałem o niej to fakt (choć nieudowadnialny). Wiem też o co jej chodziło i o czym pisała, po prostu nie wiedziała co było przyczyną.

 

Ty jesteś bystry, zastanów się nad jedną kwestią, mamy XXI wiek, technika sie rozwija, przyjrzyj się temu co tu umieściłem, powinieneś załapać, albo chociaż wyobrazić sobie taką ewentualność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

westchnięcie....

no tak, uwielbiam konstruktywną krytykę. Wrzucę to jeszcze na kolejne 20 kilka forów. Jeśli uzyskam w feedbacku coś konstruktywnego, jakąś analizę, cokolwiek inteligentnego to będę w szoku.

 

"Ludzie! Ludzie! Ziemia jest okrągła, zobaczcie to!"

 

"Co Ty sobie wyobrażasz, bzdury, patrz przed siebie, Ziemia jest płaska"

"Idź się leczyć, jest płaska!"

 

---

Chyba tylko tyle: powiedz im co masz do przekazania i zmykaj stąd, to nie twoja sprawa co z tym zrobią"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padłem ofiarą mind control w 2009 (wtedy zachorowałem), leki okazały się na tyle skuteczne, że nie ma śladu po zaburzeniach psychotycznych :D

Dodatkowo, dobra współpraca z psychiatrą zaowocowała tym, że już od ładnych paru lat czuję się dobrze (leki dawno odstawione), po chorobie ani śladu.

 

Z postu który napisał wyżej Lord Kapucyn - przerabiałem kontrolę nad kamerką w laptopie - w sensie, zaklejałem ją taśmą, było tego więcej, ale to lepiej przemilczeć :pirate::pirate:

 

A co jest nie do wyleczenia i nie do usunięcia z psychiki? A no to, że nie da się zapomnieć o tym, jakiego ciężkiego idiotę w tamtym czasie człowiek z siebie robił - niby skutek choroby, ale gdy zdrowy człowiek spotyka się z "takim" chorym, to masakra :pirate::pirate:

 

Siddhi, myślałeś kiedyś nad tym, dlaczego spotykasz się z brakiem konstruktywnej krytyki i drwinami, jak przedstawiasz tego typu rzeczy?

- tego typu zachowania i myślenie, to książkowy przykład schizofrenii i nie ma tu nad czym dyskutować, szkoda na czasu i energii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na ten temat na innym forum, gdyby ktoś był zainteresowany jak rozwinęło sie to tam:

https://libertarianizm.net/threads/informacje-temat-stosowania-techniki-kontroli-umyslu-i-inwigilacji.6286/

 

Twój awatar mówi wszystko :D

Odnosząc się do tematu, który przedstawiam. To dotyczy większości ludzi tutaj, możliwe, że wszystkich.

 

Z postu który napisał wyżej Lord Kapucyn - przerabiałem kontrolę nad kamerką w laptopie - w sensie, zaklejałem ją taśmą, było tego więcej, ale to lepiej przemilczeć :pirate: :pirate:

Kolego, kamerki internetowe mogą byc w łatwy sposób podgladane z pomocą wirusów. Tylko co z tego, dziś Twój umysł może być szpiegowany zdalnie, nie przejmuj się kamerką.

 

Siddhi, myślałeś kiedyś nad tym, dlaczego spotykasz się z brakiem konstruktywnej krytyki i drwinami, jak przedstawiasz tego typu rzeczy?
Oczywiście, kolejny raz, patrzę na Twój awatar, który mówi mi wszystko.

- tego typu zachowania i myślenie, to książkowy przykład schizofrenii i nie ma tu nad czym dyskutować, szkoda na czasu i energii :)

Albo stosowanej na ludności cywilnej technologi kontroli umysły XXI wieku. Trust me I'm physicist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż stary, twój awatar dużo mów ;-) zombie...

Jeśli stać Cię na otwartość umysłu przeczytaj artykuły TECHNICZNE na ten temat, jest tego sporo w sieci, ale po angielsku.....

No to je podlinkuj tutaj.

 

...Przede wszystkim to o czym piszę i mówię jest technicznie możliwe, ....

Nie lej wody, dawaj konkrety.

 

... Trust me I'm physicist.

To pisz jak fizyk, nie jak literat.

 

Na razie w linkowanych materiałach widać tylko SPECJALNE detektory, nowoczesne technologie. Takie banialuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

westchnięcie....

no tak, uwielbiam konstruktywną krytykę. Wrzucę to jeszcze na kolejne 20 kilka forów. Jeśli uzyskam w feedbacku coś konstruktywnego, jakąś analizę, cokolwiek inteligentnego to będę w szoku.

....

To wrzucaj konkrety. Cała ta mitologia oparta jest na termicznym efekcie mikrofalowym. Urządzenie zdolne do przekazywania głosu wprost do czaszki mogę sobie zrobić w domu. Nie jest to kosmiczna technologia, a efekt jest znany mniej więcej od wynalezienia radaru. Do wykrycia wiązki mikrofal nie sa potrzebne żadne "specjalne detektory", tylko zwykłe odbiorniki.

 

Zdaje się, że jesteś taki fizyk, jak ja jestem kardynał.

 

Masz tu opisaną zasadę działania urządzenia:

 

voice-to-skull-1.jpg

 

Wielka mi technologia 21 wieku. Koń by sie uśmiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NN4V

Dobrze, w końcu ktoś pyta o konkrety

 

1. Bionano technologia na bazie nanowłókien (nanofibers) zrzucana jest jako chemtrails nad wszystkimi krajami NATO i nie tylko

2. Przedostaje się to do naszych organizmów, ludzi i zwierząt, integruje z naszymi mózgami.

3. Jesteśmy sterowalni, w połowie jak cyborgi, można orbić z nami balety.

 

To co pokazałeś to technologia z 1974 roku. Zobacz jakie wtedy mieli komputery, a jakie mamy dziś i zastanów się nad tym co mi pokazujesz.

 

To pisz jak fizyk, nie jak literat.

https://transevolutiongroup.wordpress.com/2014/02/11/chemtrails-has-nanobot-mind-control-already-begun/

http://dataasylum.com/

http://www.mindcontrol.se/?page_id=7725

 

Tam są same konkrety, przede wszystkim ja najpierw tego wszystkiego doświadczyłem i dopiero później zacząłem szukać o tym informacji.

Dodatkowo widziałem wypowiedzi amerykańskich whistleblowerów, którzy o tych informacjach mówią. Nie mogę znaleźć linka, później wrzucę.

 

albo jest totalnym naiwniakiem oderwanym od rzeczywistości.
Niestety to prawda, jestem naiwny :/ ale NIE oderwany od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NN4V

Dobrze, w końcu ktoś pyta o konkrety

 

1. Bionano technologia na bazie nanowłókien (nanofibers) zrzucana jest jako chemtrails nad wszystkimi krajami NATO i nie tylko

2. Przedostaje się to do naszych organizmów, ludzi i zwierząt, integruje z naszymi mózgami.

3. Jesteśmy sterowalni, w połowie jak cyborgi, można orbić z nami balety.

A w 1955 amerykanie zrzucali stonkę. :lol:

Najgorszym rodzajem sterowania umysłem, są wszelkiego rodzaju banialuki brane na wiarę.

 

To są banialuki. Żadnych dowodów.

Masz zwykła psychozę i przez to łykasz banialuki jak delfin.

Nie wiem tylko po kiego grzyba chcesz zarażać tymi bredniami innych.

Zmień lekarza może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko po kiego grzyba chcesz zarażać tymi bredniami innych.
Zdałem sobie sprawę z tego, że to co tu robię to idiotyzm, Jestem głupi. Skala tego co robię to zero, nic, null. Okazało się, że właściwie nie ma gdzie o tym mówić i z kim o tym porozmawiać. Rozpisałem sie szeroko na kilku forach, absolutnie ani jedna osoba, która się wypowiedziała nie wzięła pod uwagę takiej perspektywy.

 

Zmień lekarza może.
Myślę, że uważam, że poprostu pójdę na grzyby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec chciałbym opowiedzieć o czymś co wydarzyło się wczoraj, wklejam fragment, który umieściłem na innym forum:

 

Opowiem wam o pewnej sytuacji, po tym jak umieściłem te materiały i rozpocząłem dyskusję, związałem się ze środowiskiem https://stopzet.wordpress.com/ wczoraj sprawdzając pocztę zobaczyłem, że mój operator Internetowy wysłał maila z informacją o niezapłaconej fakturze, a właściwie dwóch. Tylko, że abonament regularnie był opłacany, dodatkowo podpisałem z nimi 2 tygodnie temu nową umowę i zaraz po tygodniu musiałem zapłacić kolejną opłatę abonament. Teraz Play chce ode mnie dwie zaległe wpłaty, za styczeń i luty. Będe musiał czwarty raz zapłacić za to za co zapłaciłem wcześniej. Nigdy wcześniej nic podobnego mnie nie spotkało. Jestem prześladowany za mówienie prawdy. Oczywiście ma to wyglądać na objaw schizofrenii, że zapominam i nie wiem co robię..., błagam. Jak miałbym pisać skomplikowane aplikacje komputerowe gdybym zapominał o zapłaceniu rachunków. Co najciekawsze chciałem sprawdzić wyciągi na moim koncie w mBanku, i rzeczywiście NIC, nie ma, nie było wypłaty.

 

Może po prostu Panowie powinniście dobić mnie bagnetem, bo to jest żałosne. Prosiłbym o przywrócenie stanu konta do jego rzeczywistej postaci. Płacę regularnie wszystkie zobowiązania. Jeśli będę zmuszony zapłacę i 4, i 5, i 6 raz, ale wy dobrze wiecie, że poświęciłem dużo swojego czasu, żeby ten temat ludziom przedstawić, i ze praktycznie jestem bankrutem. Albo pisze programy na zlecenie, albo angażuję się publicznie. Nie fair jest kopać leżącego, zero honoru. Obliczyłem sobie, że przez miesiąc będę mógł się angażować w tą sprawę, ale teraz nie jestem pewny czy niedługo nie będę miał za co żyć, bo moża się spodziewać wszystkiego.

Gdyby ktoś pytał do kogo to piszę. Bo takie pytania padną. Do ludzi, którzy i tak inwigilują mnie 24h na dobę. Nie muszę im mówić ani pisać co o tym oszustwie sądzę.

 

Mam nadzieję, że czytający to choćby przez moment zastanowi się na tym co tutaj piszę. Niestety nie byłem tak mądy i nie robiłem print screenów listy wpłat i wypłat na moim koncie w mBanku. To byłby dowód. Więc to tylko moje słowo przeciwko ludziom, którzy mogą mnie nakryć czapkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie mogę tego tak zostawić, widzę, że to i tak wszystko jak grochem o ścianę, ale mimo wszystko, może choć jedna osoba się zainteresuje, będzie chciała rozpocząć dyskusję. Bo miałem nadzieję na dyskusję.

 

Napisałem to na innym forum, ale wkleję tutaj:

Przede wszystkim zdałem sobie sprawę, że na skalę problemu, który poruszyłem to co do tej pory zrobiłem to chałtura. Za jakiś czas kiedy będę w stanie, w tej chwili wszystko mi się sypie, chciałbym zacząć pisać artykuły dot. aspektów technicznych tego zjawiska. Bo to najważniejsze. Od tego trzeba było zacząć. Ponadto chciałbym się wypowiedzieć w inny sposób, filmy, które nakręciłem to chała. Żyłem wtedy od miesięcy w wielkim stresie. Źle to rozegrałem.

 

Jeżeli ktoś chciałby zrozumieć jak to działa i dlaczego każdy może być częścią tego Internetu ludzi. Opiszę któtko jak to wygląda.

 

Z nieba, z samolotów zrzucane są w postaci chemtrails nanofibers - nanotechnologia, o której pisałem

Znajduje się wszędzie, w powietrzu, wodzie pitnej. Dostaje się do organizmów i integruje z mózgiem.

Po tym "urządzenia" te poprzez albo splątanie kwantowe, lub fale EM mogą komunikować się zdalnie z serwerem.

 

To jest podstawa tego zjawiska. Dzięki temu Świat stał się środowiskiem w połowie wirtualnym.

Niestety technologia ta pozwala automatycznie sprawić, że LUDZIE NIE BĘDĄ zainteresowani tym tematem, nie będą szukać, nie uwerzą w taką możliwość. Także jest to walka z wiatrakami.

 

Poszukajcie w sieci (a trzeba szukać głęboko, bo jest tego niewiele, a część to to prostu gówno i bzdury) tematów:

synthetic telepathy, synthetic biology, remote neural manipulation, nanofibers mind control

 

Dodam tylko, że ludzie, którzy nie mają wykształcenia technicznego mogą szybko zgubić się w gąszczu bzdur i fantazji.

Tych terminów jest więcej, ale te powinny wystarczyć na początek. Nie będę sie już wypowiadał w tym temacie na tym forum, bo to nie jest odpowiednie miejsce. Każda inteligentna osoba, którą zainteresowałem tematem będzie w stanie odpowiednie informacje odnaleźć.

---

 

Dodam jeszcze na koniec podsumowanie tego o czym tu pisałem.

 

Ludzkie mózgi to bio-komputery. Twierdzę, że teraz te bio-komputery są połączone w zdalną sieć. Dzięki temu można nami sterować zdalnie. To wszystko. To implikuje całe mnóstwo złożonych kwesti, o których pisałem szerzej (ale nawet nie napocząłem tematu) w swoich tekstach, których jakość jest taka jaka jest.

 

---

Najgorsze jest to, że ludzie teraz już nie są do końca ludźmi, i....... po prostu bardzo przykro mi z tego powodu, że nikogo nie da się obudzić.

Wiem, powiecie schizofrenia. Problem w tym, że jestem taki sam jak zawsze, ludzie wmawiają mi różne bzdury, które im później tłumaczę, że było zupełnie inaczej. Przyparcie do mury przyznają mi rację, ale potem robią dokładnie to samo.

Ostatnio przez 10 minut przekonywałem brata, że nie mógł widzieć mnie śpiącego 20 godzin po tym jak przeprowadziłem się do mieszkania, w którym teraz mieszka, bo całe dwie noce nie spałem. Nie było możliwości żeby go przekonać. Chciałem pokazać mu logi z komputera żeby zobaczył, że cały ten czas spędziłem przed komputerem. Nie chciał. Bez przerwy, wszyscy dookoła mnie robią takie rzeczy i nie chcą/nie potrafią zobaczyć, że to robią.

Mam nadzieję, że nie zginę pod samochodem za to, że zacząłem (dopiero zaczynam) mówić na ten temat.

 

Muszę znaleźć jakieś forum dla technicznych, może oni będą w stanie przyjrzeć się problemowi.

Wiem, że to nie jest forum odpowiednie do poruszania tego tematu, ale takich forów właściwie prawie nie ma.

 

Pozdrawiam wszsytkich, którzy jeszcze są w stanie myśleć trzeźwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem na forum Frondy. Raz, że prawie nikt się tam nie udziela, dwa, że to miejsce nie wygląda zbyt profesjonalnie.

O elektrodzie myślałem, jedno z nielicznych dużych forów w Polsce gdzie wypowiadają sie inteligentni ludzie mający pojecie o wiedzy techniczej. Żeby tam coś napisać muszę się jednak lepiej się przygotować, ich administracja jest tak cięta, że za samą nazwę tematu mogą mi go wyrzucić, nie ma miejsca tam na bajkopisarstwo. Tylko fakty.

Szkoda, że wy wszyscy nie macie żadnego zdanie na temat tego o czym tu pisałem. Choćby:

"hmmm, zastanawiająca teoria, nigdy o tym nie myślałem, być może kiedyś będzie to możliwe. Nic.", albo

"nie, to o czym piszesz jest absolutnie niemożliwe, ponieważ to i to"

Cóż...

 

@Capricorn

http://fizyczny.net/viewtopic.php?t=41321

Tam już o tym pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×