Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zagubiony w sobie


Peter740

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,

wróciłem tutaj po dość długiej przerwie i niestety nie udało mi się zrealizować tego co sobie założyłem heh Nie wiem co jest ze mną nie tak , ale jakoś ludzie ode mnie uciekają , nie potrafię nikogo zatrzymać przy sobie , a poza tym chyba się zgubiłem w tym wszystkim . Mam 24 lata , no i z nadal studiuje , choć już praktycznie jestem na półmetku , ale to nie jest życie którego pragnę . Każdy dzień mija mi tak samo , a do tego dochodzą nieznośne myśli o tym jak marnuje swoje życie Staram się chociaż ćwiczyć i robić coś co poprawiłoby mi nastrój , ale to nadal nie jest to czego chce .. Szukam planu na siebie , ale jak do tej pory nie udało mi się takowego znaleźć , chciałem mieć drugą połówkę to nie wyszło , chciałbym mieć choć cień nadziei że w końcu coś się zmieni , ale niestety w to nie wierze heh . Zawsze myślałem że jestem osobą , która da sobie radę że wszystkim tzn. twardziej , który nie potrzebuje nikogo , ale teraz dopiero zaczyna to do mnie docierać , że niestety tak nie jest . Zaczynam myśleć że wszystko to co jest jest oznaką szczęśliwego życia nie będzie mi dane i może w końcu wszystko się skończy raz na zawsze ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, że zaczynasz iść do przodu. Tylko tak dalej.

Czasem warto "dostać kopa" od życzliwego :mrgreen:

 

No dokładnie :) Raz na jakiś czas mam takie epizody , ale daje radę :)

Z resztą użalanie się nad sobą , to nie jest żadna recepta , poczytałem z resztą trochę forum i już mniej więcej wiem co ze sobą zrobić :)

Może się wezmę za pisanie , bo od długiego czasu za mną chodzi , a przy okazji będę zaglądał tutaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Zaczynam myśleć że wszystko to co jest jest oznaką szczęśliwego życia nie będzie mi dane i może w końcu wszystko się skończy raz na zawsze ......

A co konkretnie jest oznaką szczęśliwego życia?

 

Jak to Stracona100 powiedziała nie ma jednoznacznej odpowiedzi . Dla mnie jest to m.in to że masz się do kogoś odezwać i masz z kim spędzać czas , rozwijanie swojego hobby i umiejętności, wyjazdy w nowe miejsca i wiele innych . Z resztą przez pewien czas czułem się jak "obserwator" , bo większość moich znajomych już w pewnym sensie osiągnęło te szczęście , a ja stanąłem w miejscu ... Z czasem mi to przeszło , bo jakoś przestałem się tym interesować , ale cóż nie mogę cały czas "stać' w tym samym miejscu , więc wole ruszyć dupę i nie psioczyć na to jak jest źle , tylko coś robić . Z resztą co dzień znajduję sobie jakieś zajęcie i jakoś się to powoli rozpędza :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×