Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!


baszir

Rekomendowane odpowiedzi

No więc na początek pasuje się przywitać...więc robię to tu i teraz ;) Profil na razie mam pusty, nic o mnie nie wiadomo, avatara nie ma, ale wszystko uzupełnię 8)

 

Zarejestrowałem się na tym forum, bo może okaże się ono dla mnie pomocne. Mam parę problemów, o których może warto byłoby popisać, podzielić się z innymi, czy też wysłuchać innych. W dużym skrócie, czy też "pigułce" to jakieś kompleksy, z którymi ciągle walczę... i to nie jeden czy dwa. One mi chyba utrudniają życie i powodują, że ten problem powoduje następne.

 

Może kiedyś pisanie na forach szło mi lepiej, bo później się jakoś wycofałem (może o tym też kiedyś coś rozwinę, choć temat pewnie nudny jak flaki z olejem :P ), ale może też znowu poczuję jakieś natchnienie do kontaktu z innymi ludźmi dzięki takiemu miejscu :smile: Lubię słuchać tego, co mają do powiedzenia inni ludzie, czasami uda mi się nawet napisać jakąś konstruktywną, w miarę przydatną odpowiedź :lol: Nie dam rady pewnie wszystkiego ogarnąć, ale spróbuję być w miarę na bieżąco z tym, co tu się dzieje. W końcu mi to też jest potrzebne ;)

 

No to jeszcze raz witam i ściskam Was mocno, tzn. może na początek dłonie, to jeszcze nie ten etap, żeby się tulić :P No dobra, już głupio piszę... ruszam do czytania. Na tyle, na ile tylko czas pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Jestes ten baszir od walca? :)

 

 

Cześć Ana:) Niestety nie do końca, bo z walcem, zresztą ogólnie z tańcem mam mało wspólnego :P Nick w sumie przyszedł mi od tak do głowy, dopiero później się zorientowałem, z czym mi się to kojarzy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×