Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sprawdź do kogo jesteś podobny/a


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pictriev.com/

 

Uploadujemy .jpg swojej twarzy i dostajemy wyniki w postaci dziesięciu zdjęć osób, do których jesteśmy podobni (aktorzy, politycy, celebryci itd.)

Temat daję jako ciekawostkę, ale mam też pytanie - było kiedyś coś podobnego na necie, program który porównywał, robił to znacznie lepiej, problem w tym, że za cholerę nie mogę tego znaleźć, wie ktoś o czym mowa, tzn. zna ktoś coś takiego?

 

Powyższa strona robi to raczej kiepsko, ale jakieś tam podobieństwo zawsze jest :pirate::pirate:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prdl, nie bawię się w takie rzeczy. Tego typu aplikacje mi zawsze dodają +20 lat. :lol:

 

Mi dodały +14 lat, ale nie chcę o tym mówić. Jestem pogrążona w głębokiej rozpaczy. gdyby chociaż wyskoczyło zdjęcie z jego młodości...

 

nie rozumiem tego. I wcale nie mam wąsów!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dyplomowe sprzed dekady: wiek +8;

podobieństwo: 17% Karen Mulder; 16% Hilary Swank; 9%Julia Stiles (ktoś mnie zobaczy na żywo, to się rozczaruje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznawanie działa na zasadzie przyporządkowania punktów (oczy, czubek nosa, kąciki ust itd.) porównania odległości między nimi i dopasowanie wyniku do najbardziej pasujących w bazie.

Im więcej punktów, tym (teoretycznie) lepiej dobierze podobieństwo.

 

Kolejna strona

http://www.faceplusplus.com/demo-search/

 

 

Poniżej mamy dwa przykłady, wydaje mi się, że ten pierwszy znacznie lepiej dobrało, bo pani przypomina bardziej Pana Purbę Rgyala (kto to do cholery jest? :pirate: ), bo druga Pani ni jak nie jest podobna do Toma Cruisa.

 

 

enhanced-21419-1415120738-7.png

 

enhanced-31767-1415120749-4.png

 

źródła zdjęc: http://www.buzzfeed.com/josephbernstein/this-site-scans-your-face-and-tells-you-what-celebrity-you-l#.cy0ZyYD57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam specjalistycznej wiedzy na ten temat,

 

nie rozumiem tego. I wcale nie mam wąsów!!!!!!!!

napisałem w kontekście powyższego, założyłem, że bedzielepiej też nie posiada takiej wiedzy, napisała o wąsach, a wąsy nie są brane pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam specjalistycznej wiedzy na ten temat,

 

nie rozumiem tego. I wcale nie mam wąsów!!!!!!!!

napisałem w kontekście powyższego, założyłem, że bedzielepiej też nie posiada takiej wiedzy, napisała o wąsach, a wąsy nie są brane pod uwagę.

Po prostu bedzielepiej to wąsacz o imieniu Edmund. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co cho - niezaleznie od tego na jakim portalu jaka fote zaladuje to zawsze najwieksze podobienstwo mam z jakas brzydka japonka

[akurat tym razem na pierwszym miejscu pojawila sie jakas 16-letnia chinka ktora wyglada jak 8-letni chlopiec no ale w sumie czemu ja sie dziwie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego. I wcale nie mam wąsów!!!!!!!!

napisałem w kontekście powyższego, założyłem, że bedzielepiej też nie posiada takiej wiedzy, napisała o wąsach, a wąsy nie są brane pod uwagę.

Po prostu bedzielepiej to wąsacz o imieniu Edmund. :lol:

 

Dopiero dziś przeczytałam tę potwarz, co to za insynuacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×